Skocz do zawartości

Zmiennik świecy


Bonus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i przedstawiam moj problem :banghead:

Jestem posiadaczem suzuki rm 125 z 1996r. chciałbym sie dowiedziec jakich swiec urzywacie do tego modelu ja znalazlem na stronie ngk numer swiecy która powina tam byc jest to NGK R6918B-8 ale problem jest taki ze swieca ta kosztuje 159 pln ja zbytnio nie mam kasy :wink: uzywacie jakis zaminików jesli tak to prosze o numery swiec kupilem tez swiece z poprzedniego rocznika ale rm'a nie wchodzi na obroty jak trzeba prosze o pomoc

 

 

 

 

 

link tej swiecy:

http://www.motox.com.pl/sklep/product_info...roducts_id=1024

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze 2 cyferki to 2/3 liczby szatana :) kolejna to ilość moich poprawek w nastepnym semestrze jak bede w formie :bigrazz: nastepne dwie cyferki tworzą wiek jednego takiego prawiczka, z filmu Juda Apatowa(mozna se oglądnąć , ja mówie ze fajny:) dalej idzie cyferka w którą mozna trafić jeżeli sie wceluje w sam środek tarczy i podzieli na pół :flesje: potem to juz z górki , (nie)szczęśliwy numerek który lepiej zeby nie przypadał w piątek i włala!;] nie ma łatwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze 2 cyferki to 2/3 liczby szatana kolejna to ilość moich poprawek w nastepnym semestrze jak bede w formie nastepne dwie cyferki tworzą wiek jednego takiego prawiczka, z filmu Juda Apatowa(mozna se oglądnąć , ja mówie ze fajny:) dalej idzie cyferka w którą mozna trafić jeżeli sie wceluje w sam środek tarczy i podzieli na pół potem to juz z górki , (nie)szczęśliwy numerek który lepiej zeby nie przypadał w piątek i włala!;] nie ma łatwo

Walcz chłopaku tylko udaje trudną do zdobycia :) PARDĄSIK za O.T. ale się powstrzymać nie mogłem

pozdrawiam

Edytowane przez gnida

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 ? 40 5 13

 

sanczia nie zgadza się ilość cyfr, jak rozumieć "2 cyferki to 2/3 liczby szatana"? 2/3 z 666 to 444? Jednak dwie cyferki to chyba 44? Dobrze idą Ci studia?

Edytowane przez marcpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 ? 40 5 13

 

sanczia nie zgadza się ilość cyfr, jak rozumieć "2 cyferki to 2/3 liczby szatana"? 2/3 z 666 to 444? Jednak dwie cyferki to chyba 44? Dobrze idą Ci studia?

 

 

dziewczyna studiuje prawo wiec z matma nie wszystko musi sie zagadzac :biggrin: ale najwazniejsze ze zna sie na moto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...