Skocz do zawartości

Nockalm i Grossglockner


PrzemekB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś kolejny odcinek alpejskich przygód bigrazz.gif

 

 

No Panie Przemku, szacun :) Uwielbiam oglądać te Wasze zdjęcia i filmiki, mocno inspirujecie... Zrobiłem po Was trasę w chorwackie zakamarki, a w te wakacje udało się zwiedzić szwajcarskie Alpy i zawsze w tych podróżach pojawia się o myśl: ooo ten z trójmiasta od GS'a też tu był ;)

Na prawdę kawał niezłej przygody prezentujesz!

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panie Przemku, szacun :) Uwielbiam oglądać te Wasze zdjęcia i filmiki, mocno inspirujecie... Zrobiłem po Was trasę w chorwackie zakamarki, a w te wakacje udało się zwiedzić szwajcarskie Alpy i zawsze w tych podróżach pojawia się o myśl: ooo ten z trójmiasta od GS'a też tu był ;)

Na prawdę kawał niezłej przygody prezentujesz!

Cieszy mnie, że ktoś to oprócz nas to czasem oglądnie :biggrin:

Też lubię oglądać różne filmy z podróży motocyklowych. Często się coś ciekawego zobaczy i już ma się cel na następną podróż.

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero niedawno odkrylem twoje filmiki i muszę przyznać, że są powalające. Na większość takich produkcji patrzę pod kątem fachowości montażu i tutaj naprawdę brak mi słów, są świetne. Szczególnie MotoHiszpania, efekty tutaj naprawdę są dobre. Samej treści nie muszę chyba komentować, jest świetna!

Aha, co to za nuta w filmiku Silvretta 2008?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero niedawno odkrylem twoje filmiki i muszę przyznać, że są powalające. Na większość takich produkcji patrzę pod kątem fachowości montażu i tutaj naprawdę brak mi słów, są świetne. Szczególnie MotoHiszpania, efekty tutaj naprawdę są dobre. Samej treści nie muszę chyba komentować, jest świetna!

Aha, co to za nuta w filmiku Silvretta 2008?

Miło mi :)

A muza z Silvretty to Ska-p Cannabis.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero teraz wleciałem na ten temat , jedyne co moge napisac to, że filmy ZAJEBISTE!!! By tylko dało sie namówić moich Łosi na Alpy w wakacje... Będzie ciężko bo we łbach świta Rumunia ... :) Pzdr i szacunek dla Was !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gro w sumie nie specjalny, chyba jest masa lepszych trasek w Alpach, a ta góra chyba jakaś taka przereklamowana?

... też nie lubię takiego klepania po główce każdego kto coś napisze i wszyscy od razu chwalą jaki to fajny ... brawo dla konstruktywnej krytyki ... rozumiem tmi, że teraz podasz inną lepszą traskę, jakiś filmik, może fotki z wyjazdu w "lepsze traski w Alpach" ... coś mniej reklamowanego ? Chętnie obejrzę i może w przyszłym sezonie sie wybiorę ...

 

ps. ... przejeżdżając przez Alpy zahaczyłem o Grossglockner ... nie mogę narzekać ;)

Edytowane przez kriss.g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Najwidoczniej... Komuś się nie spodobało, że użyłem w nich muzykę do której tylko oni mają prawo.

Kurka wodna, Przemek zmontuj jeszcze raz. Tylko teraz jako podkład muzyczny zagraj na harmonijce, grzebieniu, pile .... obojętnie na czym :lalag:

Albo zapodaj na jakiś inny serwer.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...