Skocz do zawartości

KTM 400 EXC '02 vs. '04


Rekomendowane odpowiedzi

mam zamiar od niego kupić, tyle że z tego co się orientuję to on siedzi na kompie jakoś do 15:30 a ja w tym czasie siedzę w szkole, problem polega na tym, że się napaliłem na 450 ale nie wiem czy yz sie nadaje do enduro nie chodzi mi o moc bo ma około 60km ale o jego moment obrotowy, jak on sobie z tym radzi, podjazdy z miejsca itd. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam!!

 

Mam pytanko czy te same opinie panują odnośnie sx 400??

Domyślam sie ze moto to same tylko inaczej zestrojone...

Czy po przesiadce z sety bardzo mnie sponiewiera? :buttrock: Czy sposob oddawania mocy jest podobny do exc?

chodzi mi konkretnie o ta sztuke:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M685891

miał może ktoś z nią styczność?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomarańczowe jest piękne,

wiem że będzie to ktm i dlatego proszę o pare wskazówek,na co patrzec przy zakupie ktm 450,520(roczniki 2001-2003).Każde moto ma swoje jakieś ale,chciałbym wiedzic na co konkretnie patrzec przy kupnie moto.

nie mam stycznosci z tą marką,większośc znajomych posiada inne sprzęciory więc duzo nie pomogą.

Wiadomo w silnik nie zaglądne,ale zawieszenie,sprzęgło itd.

Z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomarańczowe jest piękne,

wiem że będzie to ktm i dlatego proszę o pare wskazówek,na co patrzec przy zakupie ktm 450,520(roczniki 2001-2003).Każde moto ma swoje jakieś ale,chciałbym wiedzic na co konkretnie patrzec przy kupnie moto.

nie mam stycznosci z tą marką,większośc znajomych posiada inne sprzęciory więc duzo nie pomogą.

Wiadomo w silnik nie zaglądne,ale zawieszenie,sprzęgło itd.

Z góry dziekuje.

Witam,

jeżeli chodzi o silnik to b. ważne jest wsłuchanie się w odgłosy jego pracy (w mojej 520 dżwięk przypomina sieczkarnie ;) ) nie powinno być żadnych wycieków, musisz spr. luzy na wachaczu i pds, sprawdz też stan piasty tylnego koła bo w starszych rocznikach lubiły się rozpadać.

Po kupnie warto jednak rozebrać silnik żeby obejrzeć części składowe (zawory, tłok korba nikasil wałek rozrządu skrzynia biegów itp.)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakies typowe usterki w nich byly?? widze ze na allegro 520 kosztuja podobnie co LC4 z tego rocznika , 400 albo nie ma, albo sa drogie :crossy: . Jakie przebiegi robi taki silnik bez remontu , przy amatorskim uzytkowaniu ?

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jeżeli chodzi o silnik to b. ważne jest wsłuchanie się w odgłosy jego pracy (w mojej 520 dżwięk przypomina sieczkarnie :icon_mrgreen: ) nie powinno być żadnych wycieków, musisz spr. luzy na wachaczu i pds, sprawdz też stan piasty tylnego koła bo w starszych rocznikach lubiły się rozpadać.

Po kupnie warto jednak rozebrać silnik żeby obejrzeć części składowe (zawory, tłok korba nikasil wałek rozrządu skrzynia biegów itp.)

Pozdrawiam

Dziwna sprawa z tym rozebraniem silnika do wglądu,nikt nie rozbiera silnika jak kupuje moto,dlaczego ktm?

Może wystarczy tylko góre,łańcuszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 8 letnim hard enduro , lepiej zajzec w silnik :cool:

Strach się bać!!,chyba odpuszczę sobie exc a może powęsze za sx 450 lub 525 dostane trochę młodszy rocznik,jest coś takiego

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M656356

Pięknie wygląda,ale cena java script:emoticon(':icon_evil:', 'smid_8')

:wink:,może ktoś coś wie coto za moto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strach się bać!!,chyba odpuszczę sobie exc a może powęsze za sx 450 lub 525 dostane trochę młodszy rocznik,jest coś takiego

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M656356

Pięknie wygląda,ale cena java script:emoticon(':flesje:', 'smid_8')

:crossy:,może ktoś coś wie coto za moto?

 

 

rocznik nie 2004 tylko 2003(przynajmniej model 03) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...