Skocz do zawartości

Buty NITRO MB40


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jako że planuję zakupić pierwsze własne buty motocyklowe a nie mam doświadczenia w temacie, chciałbym zasięgnąć opinii speców

 

Więc wyszukałem na Allegro takie oto laczki: http://www.allegro.pl/item277054594_buty_n...uper_cena_.html

Cena- 329 PLN.

 

Pytania:

- czy jest to dobra cena za te buty

- czy te buty są coś warte, jakieś doświadczenia użytkowników

- czym powinienem się kierować przy wyborze butów na moto

- jakie inne buty w tej cenie moglibyście ew. polecić

- czy warto dopłacić do butów droższych (cena ok. 500 PLN) a jeśli tak to jakich i dlaczego

 

Jeżdżę na CBF 500, moto traktuję użytkowo- dojazdy do pracy, jazda po mieście, wypady za miasto.

Buty wyłącznie nowe, zużyte trepy jakoś mnie nie pociągają

 

Dzięki za wszelką pomoc.

Edytowane przez grooc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będą lepsze niż byś jeździł w trampkach ale licz się z tym, że po sezonie mogą się do niczego nie dawać i będziesz musiał kupić jakieś nowe... Więc może lepiej odłożyć do wiosny i kupić coś markowego?

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukalem butow w ostatnich dniach. Te wygladaja jak trampki w realu.

 

Ostatecznie postawilem na - FLM Supersport , dostalem w Niemczech nowe za 200 zl.

 

Narazie jestem calkiem zadowolony, jak za taka cene to są świetne :icon_mrgreen:

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam Nitro, ale model NB100?? Takie racingowe srebrno-czarne :notworthy:

Użytkuję je rok, ale wiem, że na przyszły sezon kupuję nowe... może Sidi albo Halvarssona :icon_mrgreen:

Mogłem od razu kupić lepsze :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam dokładnie takie same i zakupione w tej samej firmie, którą podałeś z allegro. Przejechałem w nich półtora sezonu, i nic sięz nimi nie dzieje, moim skromny zdaniem bardzo dobrze spełniają swoją rolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...