Skocz do zawartości

co myślicie o tej CB750 ?


bartek gawlik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie -jezdze do chlopakow od czasu do czasu - odreagowywac pracowe stresy dlubanina w motorkach- moze mnie widziales- taki krepy,

siwy kurdupel z porazajacym smokowawelskim smiechem- dzieki za Pozdrowienia- ale chyba mniales na mysli Ryska:-)))).

A odnosnie klasykow- teraz mamy tez Tigera z 1969 roku no i H-D XLH-zeliwniaka(chociaz odkupil go chlopak z Jedwabnego- lecz nalezy duchem do kolekcji), ale kurde mocno sponiewieranego przez poprzednich wlascicieli co chcieli z niego zrobic Captain America- z mizernym skutkiem zreszta...cale szczescie ze pare rzeczy jest juz kupioych na ebayu, ale gdzie kupic oryginalne kolo przednie na bebnie???

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

A chlopakow znam od 1997 roku...

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no. Podziwiam kolekcję moto. Ludzie też wporządku. Pozazdrościć. Miła, motorowa atmosfera. Poza tym okolica też super tam u Was. Ja jechałem z Bydgoszczy a tu u nas nie ma co oglądać. Za to u Was było fajnie. Nawet krowy pędzone po ulicy mi sie podobały. Figurki przy drodze w jakiejśc miesjcowości niedaleko Jedwabnego itp. Liczne ciezarowki na wschodnich rejestracjach no i krokodyle trzepiące każda ruską ciezarówkę. Fajne drogi tez tam macie.

 

A co do ludzi w MS to był Adam, jeden gość w szarnej skórze , jakby chudy trochę , jeździł czarnym chopperem typu Shadow czy Intruz. Był też jeden młody gość ok.20-25 lat oraz chyba mechanik który grzebał cos przy motocyklach.

 

 

pozdro.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...