Skocz do zawartości

Karta motorowerowa


Patryk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

No w morde kopaną jeszcze jestem w szoku :!: :!: !! ;-);-)

Zdałem wkońcu na karte motorowerową !!

Ale zanim to sie stało długa droga mie czekała razem z kolegą zanim przystapiliśmy do egzaminu. Juz od poczatku stycznia sie szykowalismy ale raz policjant nie chciał nas przyjać bo zbyt bylo slisko i za dożo sniegu napadało, potem zwomu chcilesmy isc ale tym razem okazalo sie ze policjant egzaminujacy wyjechł potem koledze potem mi nie pasowało i tak to sie ciagneło ze juz stracilem nadzieje :roll: . Aż tu nagle dzwoni do mie dzis kolega że mozemy jechac zdawać!!!!!(taki kawal spory mielismy ze niech go chudy byk strzeli ;-) )

Ale policjant nas wymeczył z teorii nas pytał prawie godzine...

Potem ze tak sie wyraze ;-) poszlismy na tor przeszkód. Pojeźdzlismy troche i wreszcie dostalismy upragniony świstek że zaliczylismy !! Teraz tylko do pielegniarki (pierwsza pomoc) do wychowawczyni po autograf i do drektora.

I potem ........moto ;) ;) :buttrock: ;)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jesli to nei szkola organizowala kurs to szkola nie ma samych kart i dyrektorowi sie nie chcialo dupy po nie ruszyc do UM

Ale poszedlem do urzedu miasta wydzial sportu i edykacji i powiedzialem jaka sprawa jest - jeden telefon z tamtad do szkoly i karte mialem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...