Skocz do zawartości

Auto do przewozu Moto


MESSER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie, najlepiej brać T4, ale w wersji long.

Mam ten model z 91 roku z silnikiem 2,4D i nie mam zastrzeżeń (no, może poza ceną, ale przy sprzedaży to zaleta). Długość przestrzeni z tyłu to 3m, więc spokojnie wystarczy.

 

Sądzę, że szkoda zabawy z egzotykami. VW to sprawdzona konstrukcja i duży wybór wersji nadwoziowych i silnikowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat VW z 91 raczej już bym nie kupił. Potrzebuję akurat auto na codzień i taki troszkę za kłopotliwy.

Jak zwykle jak się chce coś super uniwersalnego to wychodzi, że nie ma lekko. Zaczołem nosić przy sobie miarkę 3 m. Ale dziś trafiłem na "buraka" w VW i nie wykazał zrozumienia i olał mnie. Bywa i tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Przyczepkę dobrze byłoby i tanio kupić na motocykl, ale nie mam do czego jej podczepić

 

W jakim sensie? Ze nie masz osobowki czy ze nie masz haka?

 

Bo jak nie masz haka to przeciez idziesz do pana Józia i on ci hak dorobi.

 

Jak nie masz osobowki to chyba latwiej dobra osobowke kupic za 10 tys. + plus przyczepka niz zdezelowanego dostawczaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie? Ze nie masz osobowki czy ze nie masz haka?

 

Bo jak nie masz haka to przeciez idziesz do pana Józia i on ci hak dorobi.

 

Jak nie masz osobowki to chyba latwiej dobra osobowke kupic za 10 tys. + plus przyczepka niz zdezelowanego dostawczaka?

 

 

W sensie że nie mam osobówki, co zresztą za kilka tygodni się zmieni;)

No nie zapomnij że ciągnąć moto na przyczepce jest mniej poręcznie niż na pace. No i będzie problem gdzie tą przyczepkę tutaj postawić szczerze mówiąc. ehh :biggrin:

 

Dużo razy wersję zmieniałem ale już postanowiłem że kupuję osobówkę (trochę jednak droższą) + hak + przyczepka + moto:)

W odstępie czasu uzależnionym od budżetu.

A z tym panem Józiem to raczej kiepski pomysł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja temat w zasadzie zakończyłem. Kupiłem Nissana Vanette. Gabaryty ma takie jak osobowy sedan (poza wysokością) a mieści się tam motocykl. Bez przegrody albo z przerobioną wyjdzie 2,3 m. Tyle wiem z pomiarów i teoretycznych założeń. Mam nadzieję na umieszczenie dwóch, wyjdzie w kroju. Co do T4 to za te pieniądze musiałby być pewnie z 94 r albo starszy. Nissan jest o 5 lat młodszy. Z przyczepy zrezygnowałem na samym początku, mimo że mam i stosunkowo łatwo dałaby się dostosować. Wolałbym zabrać campingową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...