Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

V-Strom po asfalcie prowadzi się jak po sznurku, ale wjazd na szutry z seryjnymi oponami przyprawia o szybsze bicie serca. Jeśli interesuje Cię jazda po czarnym to fajny wybór, w teren - forget it!

 

To zalezy jaki teren masz na mysli, i jak slusznie zauwazyles: z fabrycznymi oponami. Ja nawet na nich pomykalem po polnych i lesnych drogach, piaskach i szutrach i nie narzekam. Jedynie na blocie robilo sie goraco i jak na rodeo :icon_razz:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam porównanie V2 do R4, i gdyby Afryka była ciutke mocniejsza to by została w mojej stajni. Elastyczność silnika V2 jest nieporównywalnie lepsza, chociaż mniej masz obrotów do kręcenia. A teraz stoi juz w stajni DL1000 z końcówkami LeoVinci i Power Commanderem i czeka aby tylko do wiosny :(

 

A jak mi powiecie jak mogę zamieścic plik z odgłosem BigTwina to wkleje od razu - po prostu boski dźwięk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam porównanie V2 do R4, i gdyby Afryka była ciutke mocniejsza to by została w mojej stajni. Elastyczność silnika V2 jest nieporównywalnie lepsza, chociaż mniej masz obrotów do kręcenia. A teraz stoi juz w stajni DL1000 z końcówkami LeoVinci i Power Commanderem i czeka aby tylko do wiosny :lalag:

 

A jak mi powiecie jak mogę zamieścic plik z odgłosem BigTwina to wkleje od razu - po prostu boski dźwięk :lalag:

 

Witam kolegę

 

Piszesz że masz Power Commandera w DLu... mam pytanko, czy coś robiłes z sondą lambda ... tzn czy odłączyłeś ją, czy nie dotykałeś jej w ogule ??? I jak motocykl zachowuje się w przedziale 3-4 tys obr. po zapodaniu PC i czy używasz mapy gotowej czy robionej indywidualnie pod Twój motocykl ?

POzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na żadne pytanie. Motocykl dopiero co przypłynął z usa i jeszcze nie miałem okazji pojeździć, a wszystkie gadźety były już zainstalowane. Powiem coś więcej na wiosne jak przetestuje maszynke :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na żadne pytanie. Motocykl dopiero co przypłynął z usa i jeszcze nie miałem okazji pojeździć, a wszystkie gadźety były już zainstalowane. Powiem coś więcej na wiosne jak przetestuje maszynke :notworthy:

 

No to ja Ci odpowiem..skoro moto ze Stanów, to nie ma sondy lambda i problem znika ... w modelach europejskich są sensory HO2 i te trzeba eliminować w momencie instalowania PC lub innych urzędzeń do tuningu map wtrysku. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...