Skocz do zawartości

Gadżety roznych modeli VN


Szafir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po sprzedaży mojego VN 800, zostało mi kilka gadżetów dla chopperomaniaków :P tzn:

- tylny błotnik od classic'a - lekko obcięty (razem z bocznymi mocowaniami)-a'la bobber

- przedni błotnik krótki (na koło 16")- a'la drag, bobber- kupiony

- boczne mocowanie rejestracji wraz z oświetleniem

Jakby ktoś był zainteresowny to walcie na PW.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

no i jak tam kolego znalazłeś ten namiar :bigrazz: :)

 

A znalazłem:) Dopiero po operacjach z konta się mi udało :)

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1348263 od tego ludka zakupiłem te klosze:) Nawet mi gośc dosyłał dodatkowe żarówki, bo amerykańskie dostałem :clap:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Sesja egzaminacyjna sie powoli zbliża a ja pomyslalem jakby wyglądał mój skromny VN z gmolami typu "z podnóżkami" na przód i tył : :bigrazz:

 

http://www.moto.allegro.pl/item496230644_g...a_vtx_1800.html

 

Wiem ze do cruisera pasuje optycznie fajnie ale czy do mojego VN 800A czyli chopperka to juz nie wiem... :icon_question:

Doradźcie coś Koledzy!!

czy to aby nie pogrubi za bardzo przodu i będzie wyglądało troche kijowo? Chociaż z drugiej strony może byc to fajny bajer no i widzialem pare softailów z 21" kołem z przodu i gmolkami i ludzie jakoś jezdzą... :icon_biggrin:

sprawy praktyczności gmoli pomijam bo przecież są oczywiste dla każdego :clap:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jakby nie patrzeć, to VN 800 bardziej jest Cruiserem niż Chopperem...

Ale co do tych gmoli, to mi się one bardzo nie podobają. Są co prawda praktyczne, ale jednak zawsze jak je widzę, to jakoś taki niesmak we mnie budzą... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jakby nie patrzeć, to VN 800 bardziej jest Cruiserem niż Chopperem...

Ale co do tych gmoli, to mi się one bardzo nie podobają. Są co prawda praktyczne, ale jednak zawsze jak je widzę, to jakoś taki niesmak we mnie budzą... :/

 

Model o ktorym pisałem czyli VN 800A pewnie nie jest "chopperem" jakie powstają choćby w OCC ale jednak motocykl z 21 calowym przednim kołem, cienkimi lagami, krótkimi błotnikami i wysoką kierownicą nijak do tłustego "cruisera" nie pasuje... :banghead:

Tak mi sie przynajmniej wydaje :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

tak sobie przegladam forum i chociaz jezdze w tej chwili suzuki, to poprzedni moj motocykl byl wlasnie VN 1500

 

a z gadgetow to wsadzilem mu kierownice a'la Peter Fonda z Easy Rider'a - apehanger, super sie na tm jezdzilo i prezentowalo.

 

a wygladalo toto tak:

 

http://picasaweb.google.pl/bartasarte/Kawa...N1500Apehanger#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...