Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2008


marcysiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niniejszym, uchylamy rąbka tajemnicy z pobytu w sanatorium Naszego kolegi.

 

Fotka z poczekalni u stomatologa.

 

Pozdro Hamir & Kosin. :icon_mrgreen:

 

http://picasaweb.google.pl/hamir56/Bzik/ph...380205492287922

To nie jest kwestia stomatologa.To jest chusta tej gołej laski co tańczyła rozebrana na motorze Hamira.O ile mnie pamięć nie myli podwiązaną miała c...pkę tą chustą a potem pocałowała Marcyśka.Wiem że Marian nie rostaje się z nią ani na moment.Nawet śpi z nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia stomatologa.To jest chusta tej gołej laski co tańczyła rozebrana na motorze Hamira.O ile mnie pamięć nie myli podwiązaną miała c...pkę tą chustą a potem pocałowała Marcyśka.Wiem że Marian nie rostaje się z nią ani na moment.Nawet śpi z nią.

 

Pierowoszów, Basieńka Cię ukatrupi, mam nadzieję, że w najbliższą sobotę. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia stomatologa.To jest chusta tej gołej laski co tańczyła rozebrana na motorze Hamira.O ile mnie pamięć nie myli podwiązaną miała c...pkę tą chustą a potem pocałowała Marcyśka.Wiem że Marian nie rostaje się z nią ani na moment.Nawet śpi z nią.

Taaaa... ja też to widziałem.... :smile:

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze pod nieobecność Marcyśka muszę temat podpompować do góry bo ugrzązł na dnie listy.

 

Pozdro dla Kletniaków.

 

(testujemy w sobotę na spotkaniu w Brzegu Dolnym fajki wodne jak ludziska sie wciągną pakujemy do kufrów i wieziemy na Kletno).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że po moja nieobecność się tu jaja robi z mojej osoby....o Wy niewdzięcznicy....już jestem na miejscu i chusteczkę oczywiścia mam ze sobą....niedługo się policzymy.....

 

Widze, że po moja nieobecność się tu jaja robi z mojej osoby....o Wy niewdzięcznicy....już jestem na miejscu i chusteczkę oczywiścia mam ze sobą....niedługo się policzymy.....

A nocleg bedziecie mieć w kanciapie u Wiedżmina (tej za ogniskiem....) na gołej podłodze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze pod nieobecność Marcyśka muszę temat podpompować do góry bo ugrzązł na dnie listy.

 

Pozdro dla Kletniaków.

 

(testujemy w sobotę na spotkaniu w Brzegu Dolnym fajki wodne jak ludziska sie wciągną pakujemy do kufrów i wieziemy na Kletno).

CO KURZYMY ZATEM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) A nocleg bedziecie mieć w kanciapie u Wiedżmina (tej za ogniskiem....) na gołej podłodze....

Dobrze Marcysiek :buttrock: , dodałabym jeszcze na gołej podłodze...,

na której rozsypały się komuś np.pinezki, :D

hihi

 

spamuję, coby temat wrócił na miejsce wyżynne :)

 

a są już jakieś konkrety, ile kasy? w czym pomóc? itepe, itede??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Marcysiek :buttrock: , dodałabym jeszcze na gołej podłodze...,

na której rozsypały się komuś np.pinezki, :icon_mrgreen:

hihi

 

spamuję, coby temat wrócił na miejsce wyżynne :icon_mrgreen:

 

a są już jakieś konkrety, ile kasy? w czym pomóc? itepe, itede??

 

Jedziesz do kletna?

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewne konkrety dotyczące Kletna już są - noclegi jak zwykle w domu wycieczkowym Sądejówka cena ok. 20 zł za nocleg plus śniadanie z jajeczniczki....standard niezbyt wysoki, pokoje wieloosobowe, ale za to wspaniała atmosfera (ci co byli potwierdzą), druga baza w DW Śnieżnik - tu nocleg nieco droższy po ok. 35 zł, ale wyższy standard pokoje 2-3 osobowe, jest chyba nawet jedynka. Obydwie bazy w oddaleniu ok 1,5 km od restauracji Bikers Choic'e, w której odbędzie się spotkanie. Są również noclegi w pobliżu lokalu cena po ok 25 zł (ale na chwilę obecną niewiele miejsc - 10-12). Nowy właściciel domu Wiedzimna (połozony jest koło Bikers Choic'e) planuje jednak uruchomienie bazy noclegowej w byłym wiedzminowym domu i tu również byłaby możliwość noclegu. Na razie jednak nie wiadomo ile tego będzie. Ponadto nocleg w Chacie Janowej, ale to już zarezerwowane. Co do przebiegu samej imprezy to planowane jest spotkanie w sobotę w domu dziecka, gdzie musielibyśmy przyjechać motocyklami (ok 40 km w jedną stronę) będzie to jednak wymagało zebrania pewnej kwoty pieniędzy na podarunki (myslę, że po ok. 10 zł od głowy - marne dwa piwka, chyba niewiele). Dzieciaki przygotują też skromny poczestunek, ale najważniejsza chyba będzie radość w ich oczach, a to jest bezcenne. Ponadto planowane jest wykonanie znaczka okolicznościowego (kolega Kjujik ma popilotować temat - koszt chyba po ok. 5 zł). Poza tym przewidywane są liczne atrakcje, ale to niesopodzianka od organizatorów.

Niedługo zacznę tworzyć listę i wtedy was poproszę o deklaracje co do wpłat na znaczek, na dzieciaki oraz niewielkie koszta organizacyjne. Proszę na razie nie deklarować uczestnictwa i rezerwacji noclegów, bo jeszcze za wcześnie. Stałe ekipy przy Bikers Chice mają zagwarantowane lokum na dotychczasiowych zasadach, to samo chyba będzie w Chacie Janowej, otwarta pozostaje kwestia ewentualnych noclegów w wiedzinowej chacie, inne bazy pozostają bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz do kletna?

:icon_exclaim:

 

No ba :biggrin: pytanie?? Yano, uzupełnij poziom płynu wiadomego, :biggrin: chyba nie czytałeś ze zrozumieniem :icon_exclaim:

 

I my i my jedziemy!!

 

2 miejsca - lukkasia i powell

 

Marcyś - dzięki za szczegóły :icon_exclaim:

temat codziennie oczywiście obserwowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch nowych :D :) :icon_rolleyes:

Pewnie, że przygarniemy....listę będę tworzył juz niedługo i oczywiście uwzględnie już tych, którzy zadeklarowali przyjazd. Tworzenie listy jest niezbędne ze względu na ograniczoną ilość miejsc noclegowych (to dla niewatajemniczonych wyjaśnienie po co w ogóle taka lista). Spotkanie ma oczywiście charakter otwarty, ale ale nie jest to zlot, co chcę mocno podkreślić...(jeszcze nie....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do przebiegu samej imprezy to planowane jest spotkanie w sobotę w domu dziecka, gdzie musielibyśmy przyjechać motocyklami (ok 40 km w jedną stronę) będzie to jednak wymagało zebrania pewnej kwoty pieniędzy na podarunki (myslę, że po ok. 10 zł od głowy - marne dwa piwka, chyba niewiele). Dzieciaki przygotują też skromny poczestunek, ale najważniejsza chyba będzie radość w ich oczach, a to jest bezcenne.

 

 

Marcyś jaki wiek dzieciaków?

Edytowane przez hamir56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...