Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2008


marcysiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

On chyba ma na myśli Jaskinię Niedżwiedzią :buttrock:

jedynym prawowitym wlascicielem jaskini niedzwiedziej-niedzwiedz jest i basta :buttrock:

 

Kletniaki zyczona z okazji świąt bożonarodzeniowych oraz serdeczne życzenia noworoczne....dorwałem się do kompa i macie ode mnie pozdrowionka z objęć służby zdrowia....Po Nowym Roku parę szczegółów dotyczących spotkania w Kletnie.

nie jestem kletniakiem ale marze by nim stac sie-wszystkiego dobrego na swieta i na zawsze :biggrin:

 

homer wyskoczył z nami raz i tyle go widzieli, ale myślę że się obudzi i zacznie z nami latać :crossy:

..no jeszcze sie zrehabilituje swoja,obecnoscia co to ma wszystkie obecnosci pod sobą :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim Kletniakom składamy z Hanią

 

Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku.

Bezchmurnych dni na czas wyjazdów. oraz jak Lukkasia napisała

 

Niech motocykl zawsze wiernie służy

Niech nie psuje się w podróży

Każdy dzień niech radość budzi

W poznawaniu nowych ludzi...

 

SZEROKOŚCI :D :crossy: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim Kletniakom składamy z Hanią

 

Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku.

Bezchmurnych dni na czas wyjazdów. oraz jak Lukkasia napisała

 

Niech motocykl zawsze wiernie służy

Niech nie psuje się w podróży

Każdy dzień niech radość budzi

W poznawaniu nowych ludzi...

 

SZEROKOŚCI :icon_razz: :icon_razz: :wink:

Nadejszła Wiekopomna Chwila i składam w niej wszystkim Spalinowym Braciom najlepsze świateczne Zyczenia a na Nowy Rok tylu samo powrotów co wyjazdów z łapkami na manetkach.A w tych pięknych oklicznościach przyrody pozdrawiam serdecznie Brać z Brzegu Dolnego i wszystkich podpietych pod E.K.G.-juz sama nazwa przyspaża mnie o żywsze ruchy pikawki.BÓG SIĘ RODZI-MOC TRUCHLEJE !!!!!!!!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosiny również spieszą z życzeniami dla wszystkich Kletniaków ( i nie tylko ).

 

Życzymy każdemu po nowym HD :) , benzyny po 1 zł :) , i po 3 miesiące urlopu (oczywiście w okresie letnim ) :P .

 

Do zobaczenie w Kletnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kim by się nie rozmawiało, każdy się przyznaje że poszedł choć popatrzeć na sprzęta :flesje: ;)

 

Szczęśliwego Nowego Roku :biggrin:

moja dotala krawacik na zbiorniczek i piornik pod lampe zatem nie tylko patrzone byl;o ale i dotykane tu i owdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcysiek

 

ty już dłużej nie symuluj tylko wracaj w szeregi zorganizowane gdzie porządek i DUCH i ciało też nie gaśnie :icon_mrgreen: :buttrock: :)

 

A ty motonito (bez m) wylegujesz sie gdzieś tam w białych kitli zniewieściałym świecie :crossy: Trza sprzęta wybierać i do drogi sposobić :buttrock:

 

No daj choć namiar gdzie jesteś toć cie może odwiedzi szpica Odchodzących jakowaś :buttrock:

 

szerokości i zdrówka

 

Jarek

Edytowane przez ROUTE 66 RIDER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...