Skocz do zawartości

WSZYSTKO O BMW E36


damek0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam sie do kupna BMki w nowym roku. Konkretnej sztuki nie mam jeszcze na oku - jestem na etapie poszukiwań :icon_twisted: . Myślę nad 318is, gaz nie wchodzi w grę. Takie pytanie odrazu, czy w ogóle wychodziły one w sedanie, bo na allegro tylko jedną spotkałem, reszta to coupe (dla mnie bez różnicy, zależy jaka się trafi w lepszym stanie).

Powiedzcie mi czy miały one jakies wady wrodzone itp. Roczniki jakie biorę pod uwagę 92-96, jak trafi się naprawde dobry stan w dobrej cenie nowszy do 99 to także wezmę pod uwagę. Nie wiecie może czy w jakimś roczniku była jakaś ważniejsza zmiana techniczna tego modelu?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam sie do kupna BMki w nowym roku. Konkretnej sztuki nie mam jeszcze na oku - jestem na etapie poszukiwań :notworthy: . Myślę nad 318is, gaz nie wchodzi w grę. Takie pytanie odrazu, czy w ogóle wychodziły one w sedanie, bo na allegro tylko jedną spotkałem, reszta to coupe (dla mnie bez różnicy, zależy jaka się trafi w lepszym stanie).

Powiedzcie mi czy miały one jakies wady wrodzone itp. Roczniki jakie biorę pod uwagę 92-96, jak trafi się naprawde dobry stan w dobrej cenie nowszy do 99 to także wezmę pod uwagę. Nie wiecie może czy w jakimś roczniku była jakaś ważniejsza zmiana techniczna tego modelu?

 

Pozdrawiam

hmm wady wrodzone?..czesto parują szkla w reflektorach, to jest bardzo czesty przyadek w e36. a co do wersji IS byla produkowana w sedanie również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bez przesady, chodzi o taką normalną jazdę, 3-4tys. obr. przy przyspieszaniu

tylko że normalna jazda tym silnikiem to 2,2-2,5tyś obr. a natomiast 4tyś przy silniku który kręci się do 5tyś obr/min. to już bardzo wysoko.

producent podaje że spalanie w tym samochodzie podczas jazdy miejskiej jest na pozimie 9,5 l/100km. nie wiem w jaki sposób twój znajomy jest w stanie zejść tak dużo poniżej danych fabrycznych. :icon_biggrin: chyba ci trochę nawkręcał...... albo chodziło mu o spalanie w trasie, to wtedy się zgodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mam takie pytanie...ostatnio podczas jazdy cos zaczelo tak jak by gwizdac z przodu bmw...jak sie jedzie praktycznie bez gazu to jest ok ale jak sie dodaje to zaczyna gwizdac , podczas postoju jest to samo, bez gazu ok, dodam troche juz cos gwizdze a jak przypiluje mocniej to nie.. wie ktos o co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...