Skocz do zawartości

Bugatti Veron vs R1


PiotrekRR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

każdy ma tam jakąś Swoją rację jak to mówią "gdzie 2 Polaków tam 3 odmienne zdania " , ale tak dla żartów wpadł mi pomysł , jest taki tor gdzie 2 kółka są szybsze od 4 "TOR ŻUŻLOWY-SPEEDWAY " !!!

 

Albo tor crossowy?

 

Ale taki Viper: czytam na stronie producenta - silnik V10 ponad 8 litrow, przyspieszenie 0-60mph ponizej 4 sek. Niezle, moze nieco lepiej niz moj DL650 V2 0,65 litra :biggrin: ! Tylko co z tego? I tak chetnie zamienilbym sie, bez doplaty oczywiscie :biggrin: :bigrazz: :lapad: !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po przejażdżce tegorocznym evo na torze poznań przekonałem się że autka też wiele potrafią i moga dać wiele frajdy :biggrin:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:buttrock: No mega durne porównanie :wink: Żartuje. Ale swoją drogą jak można porównywać motocykl do samochodu... Dla mnie denne takie porównania.

 

A poza tym ten silnik Veyrona... To szczyt debilizmu czy majstersztyk?

 

4x TURBO

 

64x zawory

 

16x cylinder

 

CO TO MA BYĆ!?

 

Czy to jest powód do dumy dopie*dolić silnik niezliczoną ilością turbosprężarek i prężyć swoje muskuły?

 

Dla mnie śmieszny samochód za powiedzmy... HE HE pieniądze :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Prawde mówiąc to zamieniłbym 2oo na Veyrona, bo fajna sprawa mieć pojazd z takim przyśpieszeniem, a pozatym jest dużo więcej wart, więc zawsze można sprzedać i kupić moto :) Ale faktycznie jazda na motocyklu to zupełnie inny (dużo przyjemniejszy) świat. Do samochodu jeszcze nigdy nie wsiadłem po to by przejechać się gdzieś dla przyjemności, służy mi on do przemieszczania się z punku A do punktu B a na moto wsiadam tylko dla przyjemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...