Skocz do zawartości

Korba WISECO - tania ale czy dobra??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

yyy.. no ale to po prostu wziołeś i wysłałeś obcemu kolesiowi te wszystkie czesci?? No ja bałbym sie kupić korbę czy cokolwiek od tych kolesi co ogłaszają sie na OtoMoto bo to są całkowicie anonimowe osoby...

Przeciez nie wysłał bym kilku stówek nie mając kompletnie żadnego zabezpieczenia :icon_twisted: Ja raczej jestem zwolennikiem kupowania przez allegro. Ale zagadam do tego gościa może by wystawił taką korbę na aukcje na kup teraz. Dałbyś jakiegoś linka do jego ogłoszenia.

Pozdr

obawy uzasadnione ale ni buj dupy;] wielu kolegow wysylalo i nikt nie marudzil. nie wszyscy to oszusci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam szczerze przyznaje sie ze nieczytalem wszystkich wywodów na temat korb wiseco, ale sprawa wyglada tak ze korby wiseco klepane sa na tajwanie ale to zaden problem bo japońscy producenci tez zamawjaja tam części. jezdze tylko i wyłacznie na tłokach wiseco i niemam problemów do nazekania nikasili tez nie robie bo wstwiłem tuleje wiseco. i ewentualny remont góry to 2 dni a nie miesiac czekania i w najlepszym przypadku 600zl. czesci ściagam ze stanów tak wieć nie porównywalnie taniej mnie ta operacja wychodzi. np tuleja do kx500 275zł tlok kx500 jakieś 225zl dodam że kuty i mama cala góre za cene tłoka unas w sklepie

za korbe wiseco do yz250 zapłacilem 200zl i niema powodów do nażekania na jej jakość. jako ciekawostka dodam ze na ebay ceny sa nizsze niz w cenniku wiseco

a jeszcze jedno samochody nascar jezdza na wiseco tak samo dragstery a to mówi samo za siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam szczerze przyznaje sie ze nieczytalem wszystkich wywodów na temat korb wiseco, ale sprawa wyglada tak ze korby wiseco klepane sa na tajwanie ale to zaden problem bo japońscy producenci tez zamawjaja tam części. jezdze tylko i wyłacznie na tłokach wiseco i niemam problemów do nazekania nikasili tez nie robie bo wstwiłem tuleje wiseco. i ewentualny remont góry to 2 dni a nie miesiac czekania i w najlepszym przypadku 600zl. czesci ściagam ze stanów tak wieć nie porównywalnie taniej mnie ta operacja wychodzi. np tuleja do kx500 275zł tlok kx500 jakieś 225zl dodam że kuty i mama cala góre za cene tłoka unas w sklepie

za korbe wiseco do yz250 zapłacilem 200zl i niema powodów do nażekania na jej jakość. jako ciekawostka dodam ze na ebay ceny sa nizsze niz w cenniku wiseco

a jeszcze jedno samochody nascar jezdza na wiseco tak samo dragstery a to mówi samo za siebie

Ortografia i interpunkcja, gościu!

Nie jesteś w dresiarni!

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...