Skocz do zawartości

Nowy na forum Wrocław


spawn311
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od pewnego czasu czytam tu posty,no i przyszedł czas się przywitać.Mieszkam w okolicach Wrocka a konkretnie w Radwanicach.Teraz jeżdżę hondą 600 rr (czarną),i jest O.K.

 

 

Witaj i do zobaczenia na trasie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, witaj, rozpoczecie sezonu motocyklowego ZWIROWNIA 2009 jest 25-26.04.09 nad jeziorkiem zwanym Żwirownią w okolicach jaworzyny ŚL, więcej informacji w temacie ZLOTY, pozdrawiam Ania

Przepraszam Cię Anja,przeoczyłem twoje pozdrowienie "starość nie radość".Też Cię gorąco pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Od jakiegoś miesiąca jestem posiadaczem fz6-n wcześniej dla odświeżenia tematu jazdy kupiłem sqta . Jak już pani w urzędzie w opolu uzna że motor jest z 2004 i mogę dostać dowód rej to na pewno chętnie wybiorę się z wami w jakąś traske :icon_biggrin: . Mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swojego grona . pozdrawiam i szerokości :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć wszystkim!

 

Od 22 maja jestem szczęśliwym posiadaczem prawka na motocykl, udało mi się zdać za pierwszym razem. Do kategorii musiałem się przymierzać 6 razy :) Jestem z Wrocławia mam już swoją maszynę, brakuję mi jeszcze tylko znajomych do latania. W tą sobotę 13 marca szykuję się piknik w Długołęce, może znajdą się jacyś chętni żeby się tam wybrać?

 

pozdrawiam Filip!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W tą sobotę 13 marca szykuję się piknik w Długołęce, może znajdą się jacyś chętni żeby się tam wybrać?

pozdrawiam Filip!

 

 

Spoko, ale do marca mamy jeszcze troszkę czasu....

:):):)

 

Witaj :)

 

Witam wszystkich ja co prawda z Wałbrzycha ale to niewielka przeszkoda :biggrin:

 

 

Żadna... i zaglądaj tu czasem...

A jak będę jechał w Twoją stronę to się zapowiem :)

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to ja tez sie przedstawie, choc na forum jestem juz od jakiegos roku.

 

Mam na imie Olga, ale i tak wszyscy mowia do mnie po nazwisku. Jak poznacie nazwisko, szybko zapomnicie jak mam na imie ;)

 

Studiuje na Uwr, mam 22 lata, od jesieni posiadaczka Hondy xr 125, ale teraz przymierzam sie do Dr-y 350, glod mocy, wiadomo ;) Pochodze z okolic Bolesławca, we Wro siedze juz 4ty rok. W drugiej polowie sierpnia sciagne sobie hondzine do Wro, to moze wreszcie poznam kogos do posmigania.

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja tez sie przedstawie, choc na forum jestem juz od jakiegos roku.

 

Mam na imie Olga, ale i tak wszyscy mowia do mnie po nazwisku. Jak poznacie nazwisko, szybko zapomnicie jak mam na imie ;)

 

Studiuje na Uwr, mam 22 lata, od jesieni posiadaczka Hondy xr 125, ale teraz przymierzam sie do Dr-y 350, glod mocy, wiadomo ;) Pochodze z okolic Bolesławca, we Wro siedze juz 4ty rok. W drugiej polowie sierpnia sciagne sobie hondzine do Wro, to moze wreszcie poznam kogos do posmigania.

 

pozdrawiam

Witaj Olgo,kochamy Cię :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, na forum jestem już od jakiegoś czasu ale dopiero od niedawna zacząłem coś pisywać. jeżdże już rok do niedawna zieloną ETZ-tą 250(często stała na solnym moze ktoś mnie skojarzy po tym) a teraz czerwoną Hondą CB 250. Pozdrawiam! :)

Edytowane przez dem0n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam! Jestem nowy na forum ;) Nie mam czym się chwalić, bo na motocykl jestem za młody :icon_evil: i muszę zadowolić się motorowerem, a mianowicie mój motorek to: Aprilia Classic 50. Pozdrawiam wszystkich i od razu zapraszam na MOTOROWERY.NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...