Skocz do zawartości

Nowy na forum Wrocław


spawn311
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zmotoryzowanych i nie tylko. Jestem Rafał i od jakiegoś krótkiego czasu jeżdzę jednośladem(choć prawko mam od 2004r.), a dokładnie Virażką 535. Obecnie nie znam nikogo z Wro. jeżdzącym jednośladem a fajnie by było gdzieś od czasu do czasu wyskoczyć z większą ekipą w dalsze lub krótsze traski :bigrazz: . Tak więc WITAM wszystkich i życzę szerokiej drogi..piona!!! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

We Wrocku już czwarty rok jestem ale dopiero od tygodnia niszczę sobie amortyzatory w mojej virażce na pięknych wrocławskich drogach :wink:

Mieszkam na wittigowie i tam najczęściej krążę. Właśnie wybieram się na objazd okolicy więc jak kogoś spotkam na pewno pomacham :banghead:

 

Szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem na Forum od jakiegos czasu, ale jakimś dziwnym trafem nie wpadłem na ten temat, więc wybaczcie że dopiero teraz nadrabiam zaległości. Chciałbym przywitać wszystkich jedno i więcej-śladowców z Wrocławia i okolic. Do zeszłego roku pomykałem niebieską MZ-tką TS-ką, w końcu ją zmieniłem, teraz można mnie uwidzieć na czerwonej Hondzie CB Two Fifty. Z tego co wiem jest nas tylko dwóch z takimi sprzętami we Wrocławiu tyle, że kolega pomyka czarną, dlatego jesteśmy łatwo namierzalni i rozpoznawalni. Jak sami widzicie należę do przedziału wiekowego 40+, ale póki co bakcyl we mnie porządnie siedzi, po prostu kocham dwa kółka, nie mam zamiaru się z nimi rozstawać (no chyba że korzonki porządnie dadzą się we znaki, ale i na to jest lekarstwo)

Pozdrawiam!

Hej!

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...