Skocz do zawartości

Nowy na forum Wrocław


spawn311
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :notworthy:

 

Miło się z Wami jeżdziło w 2008 i pewnie miło będzie w tym roku

 

A dla tych którzy nie wiedzą jak się jeżdzi: http://pl.youtube.com/watch?v=Si4NviKWkug

 

Może - na pewno ktoś wie czy Bogdan został na parafii czy może go gdzieś przenieśli ??????

Pozdrawiam :notworthy:

 

 

I tak się jeżdzi we WROCKU: http://pl.youtube.com/watch?v=qakwHJay5tE

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Serdecznie. Jestem Rafał:biggrin: Pracuje we Wrocku mieszkam w Oleśnicy kręcę się też po Kamieńcu Wr.

jeszcze raz Witam wszystkich :crossy:

 

Witam, witam :smile: Ja podobnie jak Rafał pracuje we Wrocku,mieszkam w Oleśnicy:) Rafał my się chyba znamy hahhaha Mam nadzieję, że już niedługo śmigniemy do pracy na naszych maszynach :crossy: .....pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam WSZYSTKICH

Jestem Artur mieszkam we Wroo, tu sie urodzilem, tu pracuje i tu dopadła mnie choroba zwana "MOTO" :) jest nadzieja że szybko się z niej nie wylecze !!!!

 

Pozdrawiam Wszystkich z Wrocławia i okolic. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było cudowne................ :biggrin: po długiej zimowej przerwie znowu na moto :crossy: dziś trochę zimno, ale ja czułam tylko jedno, że jestem szczęśliwa :biggrin: pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było cudowne................ :biggrin: po długiej zimowej przerwie znowu na moto :crossy: dziś trochę zimno, ale ja czułam tylko jedno, że jestem szczęśliwa :biggrin: pozdrawiam wszystkich :)

Lena ,ale oddasz kiedyś miskę,mam nadzieję pełną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Od pewnego czasu czytam posty na forum i czas już się przywitać.Na moto jeżdżę od kilkunastu lat (obecnie nie jeżdżę z powodu wypadku we wrocku 20.10.08r dzwon z audi)Liczę że za tydzień wyjadę na dzielnice na swoim moto,obojczyk jeszcze do poprawki,ale jak dostanę brakujące części do moto to nikt mnie nie powstrzyma. Pozdrawiam wszystkich motocyklistów i motocyklistki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...