Skocz do zawartości

CUSTOM


Rekomendowane odpowiedzi

Zostały jeszcze do założenia lujsterka i do malnięcia jedna kapa boczna i wtedy zrobię konkretne foty co by było sprzęcior widać :D

 

A co do burnouta, to po pierwsze muszę Ją wyczuć ;) a po drugie się naumieć... :icon_biggrin: :icon_razz:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

czarek sprzęt zajebisty , jeździec tylko troche śmiesznawy , sprzęt pewnie tylko go wyniósł , ze na koszulkę i pasek do spodni juz brakło $$$ ale Drag naprawde masakryczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Taki czerstwy trochę. Wiele elementów kłóci się ze sobą a to z customa robi pasztet. Prostokątna rama, płynne, okrągłe linie błotników, mały zbiornik jakby przykręcony do gaźników, szeroki przód z mała lampą też nie współgra. Siedzenie z doopy wyjęte, tylny błotnik wygląda jakby był tylko przyczepiony na sztukę, kończy się dość wysoko pod siedzeniem. Tył motocykla w ogóle wygląda jak damski chopper z Włoch. Chyba Gilera robi podobne coś w 125ccm. Przednie koło wygląda jakby to jeszcze była 16" felga, a tył już 17". Masakra.

Moto pełne abstrakcji. No i ten "drewniany" kolorek to kur***wo. :buttrock:

 

Ale to tylko moja opinia. Dałoby radę coś z tego zrobić jeszcze. Wyp***lić nadwozie, wrzucić inne, bardziej pasujące do stylu lub reszty moto. Pewnie by to jeszcze na czarny mat wypadało chlapnąć i git. Diabeł nie motór. :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarek Twojego draga pamiętam z artykułu "SM" i z tutaj z forum kawał dobrej roboty odwaliłeś :notworthy:

Ale wracając do tego ogłoszenia zaciekawiła mnie cena tego draga.Trochę roboty przy tym jest żeby to normalnie wyglądało ale jeżeli ktoś nie ma pojęcia np.o budowie ramy to może by i coś z tego wyrzezbil.Akurat w tym motocyklu do zrobienia jest jeszcze skrzynia. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to w tym sprzęcie jest rama od seryjnej fj-ty, z tym, że ''letko'' zmodyfikowana. Wiesz ze wszystkiego można coś wyrzeźbić z tym,że nie zawsze wyjdzie coś ciekawego....

BTW chcesz tego draga 1100 kupić?;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze ukończyć Junaka poprzedni właściciel zostawił dużo nie przemyślanych rozwiązań także ten drag odpada ale trochę sie na to napaliłem.

Biorąc pod uwagę ze wygląd razi bo nie ukrywam ze mi to też sie podoba myślicie że wart jest tej ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu ryłem po allegroi znalazłem hmm nie wiem jak to nazwać , to taki mix, mym zdaniem to taki cafe-rat , stylizowany na buellomonstera, z niemieckim serduchem, miejski pomury nocny zabijaka, jedyne czego brakuje to jeszcze szerszej kiery , siedzenie chetnie bym obił skórą z dzika :icon_twisted: i lusterko w końcówce kiery jak w typowym cafe no i koni by sie dużo wiecej zdało, a i ten kwadratowy seryjniak wydechowy można by wymienić na coś znacznie fajniejszego , lub poprostu podziękować za wieloletnią współprace... Heh , no podoba mi sie podoba a Wam ?? http://moto.allegro.pl/item475993176_sprzedam_bmw_k75rt.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom. Git Komar z niego. Ja bym usunął te znaczki BMW, obniżył go trochę i dodałe małe, polerowane/chrom detale. Ale małe a nie mega wypas-armaturę. Np. ranty felg polerować, może jakieś śrubi/nakrętki chromować. A całość na jeden odcień czarności trza by dać. :banghead:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...