Skocz do zawartości

CUSTOM


Rekomendowane odpowiedzi

osobiscie gazem nie gardze i nawet czesto go montuje ale nie to jest zbiornik na benzyne zrobiony ze zbiornika od sprezarki 24litry

 

Uff to dobrze, ja do gazu mam uprzedzenia, ale jak jest to nie przeszkadza, ale taka maszyna to jednak nie powinna być na gaz (moim zdaniem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze za ciary ida jak sie jedzie

sprzet ma takie pierdolnięcie ze jak ostro dokrecisz(skrzynia automat) to az czujesz ze konczy sie mozliwosc panowania nad maszyną haha

wtedy lepiej odpuscic

I jeszcze jedno na rasowym scigaczu siedzi sie pochylonym i to jest najwlasciwsze dla duzych przyspieszeń i szybkosci.

U mnie siedzi sie jak widac i jak sie dobrze odkreca to az rece prostuje itrzeba sie dobrze (mocno) kierownicy trzymac.

Edytowane przez alonzoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się wypytują o Twoją traje to i ja się zapytam :D Latwo sie skręca Twoją trają?? ogarnąłbyś ją jedna ręką???

 

Haaa tylko się nie śmiej , że głupie pytanie :P ale ja mam zjebaną jedna rękę i pozostało mi jeżdzenie wyłacznie na trajach. Swoją traje ( z silnikiem z tyłu) ogarniam jedną reką, ale ciekawi mnie czy dało by rade ogarnąć traje z silnikiem z przodu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafiles w slaby punkt mojej trike

Jej nie da sie prowadzic jedna reka a nawet dwoma jest co robic (trza sie przylozyc)

ktos bez pary nie poradzi sobie

juz zasuwam pompki zeby w sezonie podolac haha

przesadzilem nieco z katem główki i stad kłopot

jezdzilem kiedys trike z silnikiem z przodu ktora lekko skrecała - moja do takich nie nalezy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu mam 190 a z tyłu 215

dzis mialem pracowity dzień !!!!!

wymieniam polki w mojej trike i uruchomilem moj nowy pojazd cinquecento 1400ccm diesel haha

jak mi zapal nie minie to niedługo zarejestruje maszyne

czarek - szykuje sie u mnie jakas wieksza libacja trikerowa jakby co dam znac!!!!

chlopaki z poludnia sie wybierają a w elblagu mamy cztery trike a to juz niemalo!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...