Skocz do zawartości

Buzer FOX-a, kto chętny?


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dla siebie buzerka pod kurtkę z texu, obejrzałem modele kilku producentów dostępne na Polskim rynku, ale jakoś mnie do siebie nie przekonały. Na angielskim ebayu znalazłem taki oto buzer FOX-a:

 

 

 

http://cgi.ebay.co.uk/MOTOCROSS-BODY-ARMOU...1QQcmdZViewItem

 

 

 

Z uwagi na to, że wysyłka kosztuje jakieś 2 funty mniej niż sam buzer + przelew zagraniczny, szukam kogoś kto chciałby również ten buzerek. Narazie jest nas dwóch. Myslę, że jeszcze 2 osoby i można zamawiać, wyjdzie wtedy po 25 zł za wysyłkę na osobę + 5-6 zł za przelew, więc cena buzerka powinna zamknąć się w... 2 stówkach.

 

Przy okazji czy ktoś ma doświadczenie w zamawianiu artykułów z angielskiego ebaya?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przy okazji czy ktoś ma doświadczenie w zamawianiu artykułów z angielskiego ebaya?

 

chcesz kupić coś od gościa z Hong Kongu co ma 7 komentarzy i zarejestrował się na ebay-u dopiero miesiąc temu :icon_biggrin:

 

pees Mycior z tego co jest tam napisane wynika coś innego...

Edytowane przez TUREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz kupić coś od gościa z Hong Kongu co ma 7 komentarzy i zarejestrował się na ebay-u dopiero miesiąc temu

 

Właśnie też mnie to zastanawia, bo ten sam buzer za ta sama kase oglądałem jeszcze zanim kupiłem CBF-a czyli jakiś rok temu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Elo wszystkim! Raczej niepopieram pomyslu zeby kupowac rzeczy od kolesia z Uk z 13 komentami :wink: Proponuje raczej rzeczy sciągać z USA...(sam bym sie dorzucil do paczki gdyby Ktos znalaz na ebay'u jakis sklep...kupil bym rekawiczki buty kask gogle bluze) wszytko jest tanie jak barszcz... Gdyby ktos kupywal cos na ebay'u z USA to napiszcie na gadu albo na maila :icon_rolleyes:

 

PzdR dla wszystkich forumowiczów :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena za Tschula jest atrakcyjna, ale jak z wykonaniem?jest to praktycznie identyczna kopia buzera UFO Scorpion http://allegro.pl/item275305024_zbroja_och...oss_enduro.html

widziałem również buzer Datex wyglądający tak samo i nie wiem który wziąć (UFO odpada, za drogi :) )

a moze jeszcze to by wchodzilo w gre?

http://allegro.pl/item275165920_zbroja_dir...eme_nowosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem również buzer Datex wyglądający tak samo i nie wiem który wziąć (UFO odpada, za drogi )

mam buzera UFO ostatnio na bazarze porównywałem z Tschulem i faktycznie wygląda prawie tak samo ale jak wiadomo prawie robi wielką różnicę, protektory jakieś miękie i wydają się słabsze, nie wiem jak z siatą i dopasowaniem bo nie zakładałem

wiem że UFO po 2 latach ostrego użytkowania w krosie poza przetarciami i kurzem wygląda oki nie ma żadnych pękinięć protektowów czy podarcia siatki

do porządnego użytkowania inwestycja napewno jest warta do użytkowania od czasu do czasu trzeba by się faktycznie zastanowić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...