Skocz do zawartości

tlumik sportowy a gwarancja


tra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

piwo masz jak w banku jak tylko sie spotkamy w poznaniu pzdr thx

 

 

pozdro o tym tlumiku mowisz to jest ten yoszki rs-55 bling tak on wyglada??

 

http://www.motorcyclegiant.com/Yoshimura-R...p/19-2505tr.htm

 

ps.jak nie to zapodaj jakiegos linka za cholere nie moge znalesc to ejst slip-on rozumiem

Edytowane przez tra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam q*wa ujdziesz, to jest najzajebistszy tłumik ze wszystkich, żadna frajerska yoshi nie może się do niego równać :) ten precel nie pije :clap:

 

dobra panie Arek to teraz Ciebie troche pomęcze bo ma kilka pytan:D

 

hmm czemu ten tłumik jst NAJLEPSZY? daje najwiekszy przyrost mocy?? yoszka chyba jest bardziej dedykowana do gsxr:D?? jak sie ma porownanie tego akrapa do r55 gp???

 

jak to jest z laptimerami?? znalazlem na necie jakis taki wedlgu mnie jest ok, ale jak to jest czy kupuje sam laptimer i z czym on sie synchornizuje?? no bo kupie laptimer i z jakims urzadzenim i gdzie to postawie w pozanniu cos musi byc widzialem u kilku gosci ze mieli na moto przymocowane i nic nie stalo

ja mysalem o takim??

 

http://mychron2.com/products/tg/index.html

 

czy ktos wie czy sie rozni wersja USA k7 600 od EUR??

wycztalem ze ma licznik w milach mozna to samemu przestawic, i kierunki pala sie jak moto jest uruchomione jak wlaczysz kierunke dopiero zaczyna migac ale rowniez podobno jest to kweistia 10min trzeba dwa kabelki wyjac i gra a co do samego silnika i uk wydechowe sa jakies roznice??

Edytowane przez tra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm czemu ten tłumik jst NAJLEPSZY?
bo........ ja mam taki :flesje:
yoszka chyba jest bardziej dedykowana do gsxr:D??
Co to znaczy jest "bardziej" dedykowana ? Albo jest dedykowana albo nie, ten akrap też jest dedykowany do gsxr
jak sie ma porownanie tego akrapa do r55 gp???
obydwa są zajebiste :smile:
jak to jest z laptimerami?? znalazlem na necie jakis taki wedlgu mnie jest ok, ale jak to jest czy kupuje sam laptimer i z czym on sie synchornizuje?? no bo kupie laptimer i z jakims urzadzenim i gdzie to postawie w pozanniu cos musi byc widzialem u kilku gosci ze mieli na moto przymocowane i nic nie stalo

ja mysalem o takim??

 

http://mychron2.com/products/tg/index.html

Ten kupujesz razem z bazą którą stawiasz przy torze i za każdym razem jak przejeżdżasz obok niej czas jest automatycznie zatrzymywany. Są też laptimery bez bazy i wtedy musisz za każdym razem mijając start/metę wciskać przycisk, który masz umiejscowiony gdzieś na kierownicy aby zacząć nowy pomiar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dedykowane sa wszystkie tlumiki robione pod dany model. Tra chodzilo o to ze joszimura jest takim jakby "nadwornym" tjunerem suzuki - firmy od lat ze soba wspolpracuja. generalnie na rynku jest wiele takich firm, duza czesc jest wlasnoscia koncernow bajkowych tak jak np Showa jest wlasnoscia Hondy, Ohlins Yamahy itd. z joszimura jest fajna akcja bo oni robia po prostu wszystko do sportowych suzuki - od wydechow, poprzez elektronike i najrozniejsze czesci silnikowe, na karbonowych owiewkach konczac(ok 10kpln/kpl :icon_question:) minusem takich gratow jest niestety ich cena. szczegolnie w PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kupujesz razem z bazą którą stawiasz przy torze i za każdym razem jak przejeżdżasz obok niej czas jest automatycznie zatrzymywany. Są też laptimery bez bazy i wtedy musisz za każdym razem mijając start/metę wciskać przycisk, który masz umiejscowiony gdzieś na kierownicy aby zacząć nowy pomiar.

 

 

a wy w ogóle z tego korzystacie warto to kupowa oczywiscie pozniej nie teraz.

 

no bo raz ma mi kto zmierzyc czas a raz nie ma wiec jak to zrobic. z kolei stawiac taka baze, hmm moze kupic taka baze na spolke z kilkoma kumplami(tzn jeden kupuje komplet) a reszta tylko same zegary tzn wyswietlacze??

 

hmm tlumik bedzie napewno slip-onik :D sliwa jezdzisz z tym tlumiacym dzwiek czy bez tego?? jak jest odglos tego akrapa?? pewnie PIEKNY!!! gdzie go kupiles i za ile jak mozna wiedziec???

 

jak jest z tymi moto z USA jak to sie ma moto unii europejskiej:D

Edytowane przez tra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wy w ogóle z tego korzystacie warto to kupowa oczywiscie pozniej nie teraz.
W tym sezonie nie, ale w przyszłym chyba tak. Na twoim miejscu zapisałbym to na końcu listy zakupów.
hmm tlumik bedzie napewno slip-onik :icon_mrgreen: sliwa jezdzisz z tym tlumiacym dzwiek czy bez tego??
BEZ :icon_twisted:
jak jest odglos tego akrapa?? pewnie PIEKNY!!!
Jest za****ty, jak jadę w tunelu pod starówką to puchy na ściany spi*****ją :icon_twisted:
gdzie go kupiles i za ile jak mozna wiedziec???
u Grandysa za 4,5k pln
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...