Skocz do zawartości

SPOTKANIA,PLANY NA NASTEPNY SEZON 2010


KingRider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam chętnych na wyjazd do Chorwacji czerwiec (raczej druga połowa czerwca) w planach wypoczynek i trochę zwiedzania.Wiem że to jeszcze dużo czasu ale ten czas może byc potrzebny na przygotowanie moto oraz uzbieranie funduszy. Jeśli ktoś chciałby pojechac proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba mieć "talarów"? Bo kompletnie nie wiem czy jestem w stanie tyle uzbierać.

trasa ok 3000km w obie strony odpowiednio do spalania motocykla * cena paliwa podobna do naszej

+kasa na noclegi (bierzemy namiot chyba że kwatery będą w podobnej cenie)

+jedzenie i picie

+ ewentualne wejsciówki

+ parę euro na winietki(dotyczy przejazdów przez autostradę)

Edytowane przez borys_moto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa ok 3000km w obie strony odpowiednio do spalania motocykla * cena paliwa podobna do naszej

+kasa na noclegi (bierzemy namiot chyba że kwatery będą w podobnej cenie)

+jedzenie i picie

+ ewentualne wejsciówki

+ parę euro na winietki(dotyczy przejazdów przez autostradę)

 

 

hihi wszystko jest do załatwienia :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

27-31 maja wybieram się z żonką do Zakopanego jeśli miałby ktoś chęci do wspólnego wyjazdu to zapraszam.

A jeszcze coś 15 czerwca wyjeżdżamy do Chorwacji i Czarnogóry ,zahaczymy prawdopodobnie o Słowenię i Wenecję przejazd przez Austrię powrót przez Bośnię wi Węgry tam nocleg nad Balatonem. Wiem, że to już całkiem blisko ale może znajdzie się ktoś chętny czas trwania ok 15 dni Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

kalosh w sobote smigamy po cch ustawka na orlenie o 14.00

moze w koncu cie zobaczymy na ŻYWO

przejedziesz choc pare km w tym roku

 

A tera do tematu ja tam z bartezem na mazury z miłą chęcią trochu jazdy OGNICHO i namioty fajowo

synu już bedzie miał grubo ponad roczek to z dziadkami zostanie i na te kilka dni mozemy smigac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

no raczej tak.. Przynajmniej dla mnie od soboty. Motorek zapadl w sen zimowy.

 

Pozdrawiam,

Alex

Nie rób nam tego Alex,jeszcze do Włocławka 6-go grudnia przyjedź.Robimy imprezę dla Domu Dziecka w Brzeziu.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro w temacie "zabicie nudy posezonowej" , to ja ją zabijam tak:

 

http://img82.imageshack.us/my.php?image=garaz2019jo9.jpg

 

(już i bez baku)

 

Kinga - też od weekendu już tylko garaż i ...roboty nieco, co z tego wyjdzie, obaczymy, byle do wiosny zdążyć ;) pozdrów ode mnie czerwoną bestię :biggrin:

 

Posypało biało dziś troszeczkę, a 2oo też muszą odetchnąć, ot co. Choć ciśnienie na jazdę jest zawsze - na siłę jazda "twardziela" - NIE :) (w razie czego są quady i gokarty :icon_twisted: )

 

pozdrawiam

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuda wkracza to fakt, ale pociesze was, że od połowy lutego ma już być wiosennie :biggrin:

O rzesz....Madziu co stało się z twoją potworzycą??jakaś glebka była?

Oczywiście pozdrowie czerwoną ;-) zaraz ide jej zrobić wiecej miejsca w garażu+ jakieś pucu pucu.

I pozostało teraz zbieranie $$ na opony, paski, olej, drobne malowanie, reanimacje sprzęgła :) A wy jakie macie plany na zimowe wieczory odnośnie upiekszania, zmian w swoich maszynach?

 

Rzeczywiście wczoraj posypało, zimówki trza kupić do auta :biggrin:

 

P.S

Grass, dzia za e-maila! :wink:

 

(w razie czego są quady i gokarty :icon_twisted: )

 

pozdrawiam

 

właśnie rozglądam się za jakimś leśnym bzykiem :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna gleba, tylko w końcu realizacja planów liftingowo-wizualno-techniczno-różnych :biggrin:

 

Co do maila, to liczę na Cię bardzooooo w tym cyklu, dasz radę z palcem yyyyy...w baku :cool:

 

buźka

 

(gdyby coś, to wal śmiało z pytaniami, ale to już sobie zostawimy na prv korespondencje,nie tu :) )

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...