Skocz do zawartości

SPOTKANIA,PLANY NA NASTEPNY SEZON 2010


KingRider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dajcie spokoj..ja Was nie dogonie...swoja Biedrona jezdze od czerwca, zrobilem 10 kkm a opony nie zamkniete.. popyrkam za Wami cichutko ;)

 

Mariusz w sobote mam dyzur w domu..moja druga polowka idzie do szkoly (piatek, sobota, niedziela) musi ktos w domu pilnowac porzadku bo dzieci sie pozabijaja...; zbyt duzo wolnosci to nie jest dobry pomysl..

 

Zycze Wam udanej zabawy :)

 

pzdrwm,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kalosh spokojnie do wakacji ponad pół roku, jak sie nie uda to polatamy w koło komina. :icon_mrgreen:

Ja ja jednak kierował bym sie na południe polski ponieważ moja babicka pohazi z Chrzanowa.

Codziennie do skarbonki 2 peeleny i jedziemy. :icon_mrgreen:

 

Popieram ---> Chrzanów (Kraków, Tarnów)

p.s. moja babicka tyz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moja bibicka niestety nie ;) ale tez chetna,ja tam na kazdy wyjazd sie pisze cos czuje ze przyszły sezon bedzie ostro wypelniony ,byleby tylko w pracy nie robili problemow,ale jak niebralam porzadnego urlopu od 3 lat to powinni byc wyrozumiali :D :D ,słuchajcie potrzebuje jakies fajne kufry zeby pasowały do gs'a i owiewka bo mi leb wyrywa powyzej 130 :) gdzie najlepiej uderzyc?? najlepiej gdzies w okolicy Toronto

Edytowane przez KingRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee tam, bez przesady, jeszcze aż tak łba nie urywa, spokojnie jest :D A co do szybki - niewiele pomaga przy większych prędkościach, mówiąc szczerze - nie zauważyłam jakieś kolosalnej różnicy i trochę żałowałam, że założyłam u siebie (na szczęście dopiero pod koniec latania GSem). W końcu to jest NAKED i taki powinien zostać, twardym trza być :) Jeżeli jednak chcesz - to zamawiaj przez Louisa, oryginalne do GSa, kolor możesz wybrać, teraz przeceny są, zresztą mniej stówkę wychodzi (pln, nie euro :D ). Będziesz zdecydowana - też daj znać, może się sprowadzi do świąt ;)

 

Co do kufrów - a stelaż masz zamontowany w moto? Bo to też koszt, nieważne, czy chcesz centralny kufer czy boczne, musisz zafundować sobie i stelaż. Chyba że chcesz tekstylne (i jakoś tak się składa, że u mnie w garażu leżą boczne "polo"..... ;) ;) :D ...co prawda widać ślady użytkowania, ale jeżeli byłabyś zainteresowana - możemy się umówić, obejrzysz ;)

 

 

pozdrawiam

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu to jest NAKED i taki powinien zostać

No i tu masz racje, absolutnie:) Trza mieć jaja żeby jeździć szybko golasem:) Mój besześć też jest nagi i bardzo dobrze mi z tym bo tłumi zapędy do pędzenia:)

u mnie w garażu leżą boczne "polo"

Możesz jakieś foty zapodać oraz litraż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu to jest NAKED i taki powinien zostać

 

Święte słowa ja staram sie tak do 120 w trasie, też miałem owiewkę i po miesiącu wyleciała. Cały pęd powietrza przekierowała na kask i ostro huczało. zamiast drogich kufrów można pomyśleć o takich sakwach

 

http://www.louis.de/_20943ed8b3b6c824dd40c...tnr_gr=10025335

lub wersja okrojona

http://www.louis.de/_20943ed8b3b6c824dd40c...tnr_gr=10025339

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kinga szykuj sobie kuferki, bo jak się zrobi cieplej to dupsko odpadnie od jeżdzenia :flesje:

Tak z innej beczki - czy ktoś oprócz mnie jeszcze jeździ ?? Wczoraj była wyprawa ekstremalna na Toronto. Po ciemaku i w taką mgłę, że szybka od kasku musiała być otwarta :icon_biggrin:

Nie było to za mądre, ale co zrobić jak moto się uśmiecha i prosi o wietrzenie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...