Skocz do zawartości

No fkońcu mam to się chwalę


Marcin SF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma to jak nasz kochana poczta dlatego lepiej opłacic kuriera

Z kurierami też różnie bywa, właśnie czekam na paczkę i muszę na jakiś czas wyjść, niestety nie idzie się dodzwonić do firmy kurierskiej aby ustalić z kurierem, o której będzie. Oczywiście w przypadku poczty to nawet nie ma co marzyć o możliwości ustalania czegokolwiek.

 

Żeby nie było całkiem off-topic:

Marcin jeszcze raz gratuluje, mam nadzieję, że jeśli jeszcze nie w zimie to na wiosnę też będę terrowzował okoliczne lasy i pola :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa kobieta CIę zawsze pocieszy :icon_mrgreen:

 

oj ja to wszystko z zazdrości.... :) bo moja rejestracja sie wleeeeczeeeeee. jeszcze dzis rano musiałam do tłumacza jechać z reklamacją, bo mi literówke w nazwie motocykla zrobili ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ja to wszystko z zazdrości.... :) bo moja rejestracja sie wleeeeczeeeeee. jeszcze dzis rano musiałam do tłumacza jechać z reklamacją, bo mi literówke w nazwie motocykla zrobili :icon_mrgreen:

 

Uuu to współczuje:( Diabeł tkwi w szczegółach. Ale tłumacz ma się rozumieć poprawia juz za darmo?

 

Turtel, a jaka to firma kurierska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu to współczuje:( Diabeł tkwi w szczegółach. Ale tłumacz ma się rozumieć poprawia juz za darmo?

 

 

no jakby miala jeszcze za to dodatkowo pąłcić toby mnie już naprawdę szlag trafił. ponad 350 zł za to dałam ,więc wiesz.... :icon_rolleyes:

no i Marcinie zaraz się będziesz mógł zemścić. dzis wysyłaja mi linkę. zobaczymy kiedy dojdzie :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ja to wszystko z zazdrości.... :icon_rolleyes: bo moja rejestracja sie wleeeeczeeeeee. jeszcze dzis rano musiałam do tłumacza jechać z reklamacją, bo mi literówke w nazwie motocykla zrobili :evil:

Napisali "stary paździerz" zamiast "yamaha radian" ? :bigrazz:

 

Turtel, a jaka to firma kurierska?

GLS, dodzwoniłem się, paczka będzie jutro :(.

Edytowane przez turtel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...