Skocz do zawartości

Duży motocykl na prawo jazdy kat. A1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym prosić o podawanie motocykli o pojemności 125ccm, na których osoba o wzroście 195-200cm nie będzie wyglądała strasznie śmiesznie i które przy okazje coś pojadą...

Na pewno są to Husqvarny i KTMy... Ale i na to, i na to trzeba by wyłożyć około ośmiu tysięcy w rocznikach które mnie interesują... A jak się ma sprawa choperów/cruiserów 125?

Skutery odpadają :P

 

Proszę wybaczyć, że w tym dziale, ale nie wiedziałem gdzie umieścić temat... :icon_mrgreen: Ten jest również o zakupie, więc dałem go tutaj. Wiem - o zakupie akcesoriów, ale nie miałem innego pomysłu, więc proszę o przeniesienie do odpowiedniej kategorii...

Edytowane przez KolesKS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dt 125 jak pasują ci enduro jest ona dosyć tania i duża i po pełnym odblokowaniu jedzie około 140km/h

a jak nie to kmx lub crm, kdx albo inne sprzęty. :buttrock:

 

Odnośnie choperów nie znam sie tak więc nie powiem ci nic na ten temat.

 

 

Pozdrawiam :icon_mrgreen: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym motorkiem 125 jest chyba Honda Varadero tyle tylko, że jest to moto bardzo drogie.

 

Nie wiem jaki motorek Cię interesuje ale ja bym się zastanowił nad Rometem 125 bez owiewki, nowy kosztuje 3500 i osobiście uważam, że mimo iż jes Chiński to można na tym polatać.

 

Sam dla siebie zastanawiałem się nad jakimś 125, doszedłem do wniosku, że jak już to tylko enduro 2T lub taki romet made in china.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym prosić o podawanie motocykli o pojemności 125ccm, na których osoba o wzroście 195-200cm nie będzie wyglądała strasznie śmiesznie i które przy okazje coś pojadą...

 

Honda Varadero 4T

Yamaha TDR 2T

 

Osobiście mam 190 cm wzrostu i na TDR siedziało mi się całkiem wygodnie, nie wiem jak na dłuższej trasie wygląda jazda na tym sprzęcie.

 

TDR wydaje mi się bardziej uniwersalny od DT ale to jest oczywiście rzecz gustu.

 

Honda varadero osiągami chyba nie powala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem to tdr jest dobra na asfalt i w lekki teren typu łąki lub polne drogi i odczasu do czasu można wjechać w las wiadomo że jak ktoś sie uprze to prawie wszędzie wjedzie tylko chodzi o to żeby moto nie zniszczyć. Nie miałem okazji jeździć ani na dt ani na tdr ale słyszałem takie wypowiedzi z ust znajmoych którzy śmigali na takich sprzętach.

 

 

Pozdrawiam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT tania? Chyba części do niej, bo sama DT z nowszych lat kosztuje swoje... TDR 2T wygląda ciekawie i również ciekawie zapowiada się cenowo. A jak jest z jej przednią owiewką? Można to odczepić i dać własną, czy wtedy pójdzie razem z owiewkami bocznymi przy baku? Widziałem kiedyś na UTube TDR przerobioną na streetfightera i ładnie to wyglądało :icon_evil:

 

Romet 125? A jak to się ma wymiarowo? Nie będzie za mały?

Edytowane przez KolesKS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

TDR polecam faktycznie, postarasz sie to streetfightera przerobisz (ale owiewki boczne bedziesz musial wywalic, zmienic zegary i całkowicie całą bude z przodu).

 

A co do chopperów to może Yamaha Drag Star 125? Zastanawiałes się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...