Skocz do zawartości

Chińskie K37


Puzel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

A jak tam ze spalaniem w tych chińskich gaźnikach k37?

 

1) 250 to niezła cena - ja dałem 320+koszt wysyłki, ciekawe po ile będą na najbliższym bajzlu w Warszawie.

2) po założeniu do Kaśki (zamiast starych "szuflad") okazało się że mam sportowy zaprzęg. Dynamika, elastyczność , spalanie, szczelność układu paliwowego :icon_rolleyes: - bajka .

3) regulacji nie robiłem , o dziwo sprzęt zagrał od razu na fabrycznym ustawieniu. Jak zacząłem grzebać było gorzej - poczekam na okazję i poproszę jakiegoś fachowca o dopieszczenie.

4) spalanie - poprzednie gaźniki potrafiły wpierdzielić 13/100 w trasie :crossy: . Oczywiście z wliczonym w to wyciekiem.

Obecnie w cyklu miejskim (jeżdżę do pracy z Warszawy do Piaseczna) wykonałem 6 przejazdów "pomiarowych" - po 18/20 km (z odpalaniem, rozgrzewaniem) + jakieś małe naddatki. Razem max 120/130 km - 10,5 litra paliwa na ten cel poszło.

Dokładniej chwilowo nie podam - kiedy założyłem gaźniory, tak mi się gęba do sprzętu ucieszyła, tak sprawdzałem nowe możliwości że linka prędkościomierza nie wytrzymała nowych warunków pracy :flesje: i póki co nie wymieniłem.

5) tutaj masz filmik z pracy na wolnych obrotach:

k-37 - filmik

 

Duuuże zadowolenie z zakupu - przy czym kupiłem gdzie indziej (nie z podanego przez ciebie linka), więc nie ma mowy o reklamie :cool: .

 

pozdrawiam,

michał

Edytowane przez mikimoll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...