Skocz do zawartości

Pielgrzymka motocyklistów na Jasną Górę 2008, oraz spotkanie przed


Piotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lokalizacja: wjazd do Kraskowa od strony Famaku odbijamy w lewo jedziemy drogą polna i zatrzymujemy się przy takim stawiku (można coś złowić) w okolicy pola, placyk na ognicho jest, w terenie pojeździć co niektórzy będą mogli, więc taka fajna miejscówka (tak, zwany Kulig). jak zrobi się cieplej to się z kumplami zbierzemy i rowerami obadamy okolice.

 

MApKa

 

TO NIEBIESKIE NA SZARYM TO STAWIK A TO SZARE TO OBSZAR OTACZAJĄCY TYPU DRZEWKA PLAC NA OGNISKO ITP

 

Pozdrawiam

:icon_mrgreen: KuKu :icon_mrgreen:

Edytowane przez KuKu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tam jest lipa, ze względu na to ze nie bardzo jest gdzie poszalec, teren nalezy do famaku i trzeba sie z nimi dogadac na wieksza impreze,i wszedzie wiochy, ludziska łaza i kury i prosiaki, partyzantka przejdzie ale nic wiecej:-)na zwirce jest gites bo nikt tam nie kuka, czasem gliny ale jak nie bedzie strzelaniny to pies z kulawa noga tam nie zajrzy, i jest gdzie poszalec moto:-) A jak sie strzelasz z PaintBalla daj znaka to spodkamy sie na naszym poligonie w bakowie:-) zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest lipa, ze względu na to ze nie bardzo jest gdzie poszalec, teren nalezy do famaku i trzeba sie z nimi dogadac na wieksza impreze,i wszedzie wiochy, ludziska łaza i kury i prosiaki, partyzantka przejdzie ale nic wiecej:-)na zwirce jest gites bo nikt tam nie kuka, czasem gliny ale jak nie bedzie strzelaniny to pies z kulawa noga tam nie zajrzy, i jest gdzie poszalec moto:-) A jak sie strzelasz z PaintBalla daj znaka to spodkamy sie na naszym poligonie w bakowie:-) zapraszam

 

Witam

Teren nie jest Famaku! A na paintballa będę chętny jak cieplej sie zrobi. Zwierza nie ma ta. Jak się cieplej zrobi to możemy skiknąć zobaczyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Chyba mi sie nie uda z wami przejechać na Jasną Górę :/. Nie wiem czy do tej pory będę miał już moto i prawko (możliwe, że moto będzie już ale jazda bez uprawnień...) ;(

Więc cicho i wstydliwie wystosuje pytanie- wziąłby mnie ktoś na pakę? :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajęta dla mnie, czy dla innej osoby?

byłeś pierwszy, już powiedziałem i zdania nie zmienie, i tylko Ty robisz fajne fotki na zlotach, ja nie mam do tego głowy :)

 

A co do prawka i moto, to moim zdaniem jest jak najbardziej realne. Np taka MZ była by na początek idealna, jesli nie ma siana na więcej. Zawsze mozesz uśmiechnąć się do babci jednej i drugiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich:) z Opola bedziecie leciec na Olesno w Bierdzanach czy na kluczbork. bo jezeli na kluczbork to ludzie z klb. z tego co wiem spotykaja sie na stacji i w tedy moglo by pojechac troche wiecej motorow :lalag: z Kluczborka jest kolo 80 km. przez olesno pewnie blizej. chyba ze jakos spotkalibysmy sie w Olesnie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, że tyle wiary leci.... tylko się zastanawiam czy się z kimś z Was spotkam.

Fajnie by było, ale znając życie przy tylu ludziach będzie to mało prawdopodobne.

Wolana może znajdę i innych na marauderach..... może jakieś kurna najklejki czy cóś?

No nic. Pożyjemy, zobaczymy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...