Skocz do zawartości

Pielgrzymka motocyklistów na Jasną Górę 2008, oraz spotkanie przed


Piotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ja nie wiem jak z prawkiem ale jak będzie ok to jestem z wami,bo już mam dośc plecakowania na własnym moto czyt. Kuniów

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fajnie,

ja proponuję jechać tak, żeby przed paradą być już na miejscu, bo boje się o swojego olejaka, że nie da rady w paradzie jak będzie ciepło na dworze, a poza tym chciałbym miec fotkę wtlaczającej się parady zrobioną z wieży.

kto jest za?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do was też dołączam najprawdopodobniej nie sam zamierzam wyciągnać paru innych motocyklistów z mojego miasta :) tylko jak będziece planować dajcie znać ja u siebie mam też dosyć sporą ekipemiłośników 2 kółek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK ucze sie :D A tak pozatym to zamierzacie sie spotkać dopiero na zlocie na jasna górę???

Ja wyciągam moto jak sie tylko ciepło zrobi :) Jestem nowy to wiesz nie wiem jakie tu zasady panują, a tak pozatym mam pytanko jak mogę wam pokazać fotki mojego Marauderka???? bo nie jestem obyty w pisaniu postów i z opcjami na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do forum, to spoko, tylko informuję :-)

 

a co do fotek to gorąco polecam PICASE a tak wygląda moja gaaleria. Zasysasz sobie program na kompa, który wysyła fotki, można też przez www, ale to w porównaniu do programu porażka. Jest również bikepics. Niemniej jednak picasa jest dużo lepsza.

 

co do spotkania, to myślę, że jakieś małe spotkanko odbędzie się szybciej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie może być szybciej, tak jak to Granat napisał Ognicho Piwo (+18) i teren ja byłbym zza ale trzeba by skombinować miejsce idealne do tego. Jak będzie wiosna zarzucę foty takiego stawiku ognisko można by zrobić itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...