Skocz do zawartości

Bajerki w naszych maszynach


M@łpa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hehe to ja sie rozpisuje o zalozeniu tego tematu a on juz jest :( no i gicio

 

Moze na początek niech opiszą Ci co mają wskaźnik tempereturki i paliwa, jak by były fotki to jeszcze lepiej

 

-------------

nazwe tematu możesz przecież poprawić

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

panowie, lutownica i do boju 8)

a tak na poważnie to myślałem żeby przeszczepić miernik temperatry od jakiegoś autka niż robić go od podstaw, aczkolwiek ten wskaźniczek diodowy mi się podoba :(

 

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto modyfkacje które wykonam w tej zimie :

 

-Polerowane zaciski hamulcowe ( jeden juz prawie zrobilem )

-Nowe cyfer blaty ( czarne .. calkowita modyfikacja kontrolek)

-Nowa instalacja elektryczna która ladnie zintegruje wszystkie el. uklady mojego moto, polączenia za pomoca hermetycznych zlączek

-zmiana kierunków na carbonowa imitacje (mniejsze i ladniejsze od oryginalu)

-wykonanie tylnej owiewki (czesciowo zrobiona forma) + zmiana tylnej lampy

- moze jakas mini owieweczka ..tzn sama malutka szybka a moze karbonowa oslonka hmm jeszcze nie wiem ale .... jak bedzie to miniaturowa by nie wystawala ponad budziki wiecej niz 5-10 cm

 

wiecej grzechów nie pamietam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tylko owiewkę ,ale i tak ją zdjąłem bo bez niej cieplej.

no i jeszcze bagazniki boczne, i stopke boczna, chromy na baku, silnik po polerowaniu.

 

Moze bym i dodał jakieś lampki czy coś , ale mam 6 v i tylko 60 W prądnica więc przy zwykłej jeździe ledwo prądu starcza - same 2 lampy juz biorą 50 W :D + 2 W oswietlenie licznika więc pozostaje 8 W, a jak migaczy się zachciewa włączyc to już na minusie ladowanie...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...... nie sprzedaje wiec po co pisac :D heh ok spoko napisze tak polowicznie --> jak bede mial czas to zrobie jakas www o mzkach

 

wiec:

-czujnik rezerwy

-wyswietlacz zmiany biegów

-w tylnym kole tarcze

-przekaznik na stop

 

wiecej zeczy chyba widac na fotkach jak polerka , kanapa i jaies tam jeszcze .

 

Narazie oja maszyna to taki hmm prototyp :D zakonczenie prac nastapi moze za 10 lat :D a tak na serio to moze jeszcze z roczek i bedzie wszystk oto co mi sie przysnilo :D

 

A z tymi 10 yersami to poniekąd chyba prawda bo... bede ja majstrowal tak dlugo ile bede ja mial a bede ja mial chyba ze jakies kataklizmy nadejdą :D)

 

wiec choopaki na gazie ... ide ecie robic :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wswoja bede tak długo ulepszał dopuki ja mam a nic nie wskazuje ze sie ja strace. Mozna powiedziec ze sie w niej zakochałem, poniewaz tylko ona jest zawsze ze mna, dziewczyny odchodza a moja MZ jest zawsze zemna.

W ta zime planuje załozyc sobie jeszcze czyjnik zurzycia tylnich okładzin hamulcowych, no i jeszcze chce wypolerowac kanały dolotowe i wydechowe. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...