Skocz do zawartości

ktm lc2 125


Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/item265592703_ktm_lc2_1998_rok.html Witam interesuje mnei ten motor tylko mam pare pytan ten silnik jest taki sam jaki ma yamaha dt 125 ?? mzoe miał ktos stycznsoc z takim motorem i moze opisac czy warto sie w to pchac ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem lc2 jakiś czas temu i z dt łączy go silnik natomiast zawiecha jest juz inna (lepsza) moto w łagodnym terenie jeżdzi się fajnie ale już po cięższym nie pośmigasz (masa moto ok 120kg bez dupereli typu tylna lampa kierunki bagażnik ) no i brak kopki jak rozrusznik wysiądzie to tylko na pych :icon_mrgreen: zablokowane moto ma 15koni ale można je odblokować (patrz: wyszukiwarka dt odblokowywanie). jeżeli chodzi o częsci to jest dobry dostęp i jeżeli moto nie jest skatowane to może ci przysporzyć wiele przyjemności z jazdy...

LC2 KTM to było moje pierwsze endurko więc darze je pewnym sentymentem. :banghead:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co? Ciężko postawić na kapcia? Czarczi miał taką LC2 to potrafilem do 3 biegu na kapetku jechać. A mimo że Czarczi do chudych ludzi nie należy to dawało to rade pod nim. Musze powiedzieć że jeździ się tym dużo lepiej niż DT, zawieszenie przede wszystkim jest lepsze.

Edytowane przez djsolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj ogladac tego ktma i kurde motor zajebisty w dobrym stanie tylko jeden minus raczej nei da sie jzu tego motoru zarejestrowac bo gostek jak sprowadzil ten motor 2 latat temu to podpisał umowe z włochem ma tlyko brif nei ma potwierdzenia wyrejestrowania motoru i jesli chciałbym zarejestrowac ten motor to udupiłby mnei urzad raz za to ze pojazd 2 lata nie mial zaplaconego Oc 2 ze gostek mowił ze trzeba podrabaic podpis włocha itp ja sie w cos takiego nei bede bawił a szkoda bo fajny motor :/ Dawałem gostkowi ukłąd ze on zarejestruje motor wtedy od neigo kupie to cos zacza pieprzyc ze wyjezdza z kraju i kolodupy krecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktm lc2 125 to bylo moje pierwsze enduroko , bylo praktycznie odblokowane tylko zawor yvps mialem ciagle zamkienty i dawalo rade bez problemu jak otworzylem zawor to bylem w szoku ile mocy dostal , naprawde fajny sprzet my z kumplami nawet na nim niewielkie skoki wykonywalismy i dawal sobie rade duzo lepiej niz dt , bardzo dobrze sie trzymal drogi i naprawde na tym motorku da sie nauczyc fajnie jezdzic jestem tego doskonalym przykladem bo odrazu po lc2 125 kupilem sx 520 z 2002 r i w godzinke opanowalem go na tyle ze bezproblemowo nim jezdzilem np na podjazdach

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...