Skocz do zawartości

Opinia o butach probiker


Gość senekkorzenna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość senekkorzenna

zwracam się do bractwa 2 kółka o informację .Czy ktoś jeżdził w butach probiker i jaka jest jego opinia o nich.Jakie buty są najwygodniejsze na skuter-motorower?

pozdrawiam senekkorzenna :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skuter, ale motorower owszem - otóż przez parę miesięcy jeździłem na NS-1 w butach Probiker Traveller. Myślę jednak, że większość ich walorów podczas jazdy na skuterze pozostaje ukryta. Są wygodne, jedynie na początku troche trudno przełączać biegi, ale szybko można sie przyzwyczaić (na skuterze ten aspekt odpada). Są wysokie, więc nie wieje w kostki (w tym przedziale cenowym jest krótszych butów, te są dobre i tanie). Nie sprawdzałem jeszcze ich wytrzymałości, ale wygladają solidnie (od samej jazdy na razie się nie rozsypały, a jeżdżę w nich cały sezon).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem użytkownikiem butów Probiker Traveller, na początku byłem nimi zachwycony :icon_mrgreen: , teraz mogę śmiało napisać że nic nadzwyczajnego, nieraz czuję się jakbym jeżdził w kaloszach :banghead: ale za te pieniądze chyba są jedne z lepszych w swojej klasie cenowej :icon_exclaim:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwolę sobie zabrać głos ponieważ jestem użytkownikiem butów probiker aktiv . z pewnością są to ostatnie buty tej marki jakie kupiłem, sugerowałem się ceną bo po zakupie moto cienko było z kasą ale następnym razem po prostu uzbieram cosik więcej żeby nie kupować takiego badziewia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość senekkorzenna

dzięki za odpowiedz i radę w sprawie butów.Ztego co wywnioskowałem to buty raczej takie sobie.Nie wiem czy są jakieś buty które by nie przemakały a zarazem oddychały,czyli nie powodowały przepocania,Jeżdzę teraz skuterem Ogar 900 ale myślę o jakimś czoperze.a probikery za 100zł to raczej nie bo śmiesznie na czoperze i chyba są za słabe.

oczywiście pozdrawiam i dziękuję za radę.

senekkorzenna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa sezony temu kupiłem buty Probiker Active-

nie nadają się do jazdy jesiennej, przede wszystkim w niższych temperaturach i deszczu

Język buta nie jest przyszyty po bokach, źle dopasowany

Jadąc na motorze masz wrażenie, że suszarką ktoś ci suszy stopy- tyle, że zajebiście zimną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

moja kobieta ma te za kostke za 100 zł - pierwszy deszcz przemokły ale nie tak szybko, wygodze sobie chwali i tyle dobrego.Jak zaproponowałem jesj cos konkretniejszego - to mówi,ze nie che wygladać jak Robot ;) Jeden robot wystarczy - to Ja :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...