Skocz do zawartości

Pielgrzymka motocyklistów na Jasną Górę 2008


bart_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja informuję(tych, którzy nie wiedzą ;) ), że w tym roku program obejmuje 2 dni, tzn. 19 i 20.04. A TUTAJ podaję linka. I może Panowie wreszcie chwycą za manetki, uśmiechną się, że sezon się rozpoczyna i skończą z tymi niepotrzebnymi dygresjami :) Pozdrowienia z Wrocławia.

 

No to ja Cię poinformuję, że to czego pierwotnie dotyczy temat i to o czym piszesz, to są dwie zupełnie inne imprezy. Nie chce mi się tego tłumaczyć i zapraszam do poczytania tematu, a później do wypisywania "rewelacji".

Pozdraiwam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja Cię poinformuję, że to czego pierwotnie dotyczy temat i to o czym piszesz, to są dwie zupełnie inne imprezy. Nie chce mi się tego tłumaczyć i zapraszam do poczytania tematu, a później do wypisywania "rewelacji".

Pozdraiwam :icon_twisted:

Więc jeśli jesteś taki spostrzegawczy, to na tym samym jednym plakacie widnieją dwa rozpisane dni imprezy. Impreza jest łączona, jak widać. A swoją drogą nie musisz być taki nonszalancki w swoich uwagach. Każdy widzi, że są to dwa różne spotkania, które się łączą. Każdy, kto lubi takie spotkania z pewnością będzie zadowolony z dwóch dni spędzonych razem. Wybacz, że tego sprostowania nie dodałam wcześniej :icon_twisted:

Edytowane przez yanea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jeśli jesteś taki spostrzegawczy, to na tym samym jednym plakacie widnieją dwa rozpisane dni imprezy. Impreza jest łączona, jak widać. A swoją drogą nie musisz być taki nonszalancki w swoich uwagach. Każdy widzi, że są to dwa różne spotkania, które się łączą. Każdy, kto lubi takie spotkania z pewnością będzie zadowolony z dwóch dni spędzonych razem. Wybacz, że tego sprostowania nie dodałam wcześniej :icon_twisted:

Kurcze... chyba jednak nie masz kompletnie rozeznania... nie wypowiadaj sie jak nie wiesz...

Plakat do ktorego nawiazujesz nie jest tym zwiazanym z rozpoczeciem sezony na Jasnej Gorze a

rozpoczeciem sezonu organizowanym przez watpliwa fundacje Mlodzi-Mlodym, ktora w tym samym

czasie organizuje impreze w tym samym miejscu. Poczytaj troche forum zanim zaglosujesz.

Sa 2 tematy o tym :icon_twisted:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade w sobote ze Lwówka. Ewentualne szczegóły na pw. Ale na ten kemping pod JG nie jade, spotykamy się u kumpla gdzieś na pn od Cz-wy. Ale jechać możemy razem. i jeszcze we wrocq zgarniam kolesi :biggrin:

Jedziemy ze Świdnicy w 7 maszyn w sobote ok.10-11 zjazd na A4 we Wrocku...możesz dołączyć :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jeśli jesteś taki spostrzegawczy, to na tym samym jednym plakacie widnieją dwa rozpisane dni imprezy. Impreza jest łączona, jak widać. A swoją drogą nie musisz być taki nonszalancki w swoich uwagach. Każdy widzi, że są to dwa różne spotkania, które się łączą. Każdy, kto lubi takie spotkania z pewnością będzie zadowolony z dwóch dni spędzonych razem. Wybacz, że tego sprostowania nie dodałam wcześniej :)

 

No comment. Szkoda czasu :biggrin:

Edytowane przez Bartek_N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... chyba jednak nie masz kompletnie rozeznania... nie wypowiadaj sie jak nie wiesz...

Plakat do ktorego nawiazujesz nie jest tym zwiazanym z rozpoczeciem sezony na Jasnej Gorze a

rozpoczeciem sezonu organizowanym przez watpliwa fundacje Mlodzi-Mlodym, ktora w tym samym

czasie organizuje impreze w tym samym miejscu. Poczytaj troche forum zanim zaglosujesz.

Sa 2 tematy o tym :clap:

Być może jest wątpliwa, nie wiem, nie jestem wszechwiedzącą i nie mam zamiaru taką być. Tak na mnie wsiedliście, jakbym coś złego zrobiła. A z tego co mi wiadomo, to uczestniczenie w dniu poprzedzającym całą oficjalną część nic nie kosztuje. Więc nie wiem w czym problem... Najlepiej kogoś na starcie potraktować z grubej rury. Więcej pokoju Panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może jest wątpliwa, nie wiem, nie jestem wszechwiedzącą i nie mam zamiaru taką być. Tak na mnie wsiedliście, jakbym coś złego zrobiła. A z tego co mi wiadomo, to uczestniczenie w dniu poprzedzającym całą oficjalną część nic nie kosztuje. Więc nie wiem w czym problem... Najlepiej kogoś na starcie potraktować z grubej rury. Więcej pokoju Panowie.

 

Nikt nikomu nie każe być wszechwiedzącym i masz rację, uczestniczenie w dniu poprzedzającym nic nie kosztuje. Chodzi o to, żebyś najpierw poczytała wątek, a później się wypowiedziała. Impreza o której piszesz w żaden sposób nie jest związana z tą, której dotyczy temat. Jedyna wspólna rzecz w obu przypadkach to Częstochowa. Pielgrzymka, której dotyczy ten temat, ma swój punkt kulminacyjny o godzinie 12:00 podczas mszy na Jasnej Górze, a impreza, o której Ty piszesz, ma mszę o 11:00 na Górce Przeprośnej (jeśli dobrze pamiętam). Resztę różnic znajdziesz, jak poczytasz ten wątek i dotyczący wspomnianej przez Ciebie imprezy. Tylko o to chodzi i nie zostałaś potraktowana z grubej rury;)

Pozdrawiam :clap:

Edytowane przez Bartek_N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja informuję(tych, którzy nie wiedzą ;) ), że w tym roku program obejmuje 2 dni, tzn. 19 i 20.04. A TUTAJ podaję linka. I może Panowie wreszcie chwycą za manetki, uśmiechną się, że sezon się rozpoczyna i skończą z tymi niepotrzebnymi dygresjami :clap: Pozdrowienia z Wrocławia.

 

jestes na forum od kilku dni tak wiec zapraszam do poczytania regulaminu ktory MOWI WYRAZNIE ze zanim cos napiszesz poszukaj czy juz na forum nie wystepuje.

 

koledzy zwrocili ci uwage tak wiec ladnie podziekuj, przepros za blad i wiecej go nie popelniaj.

 

poza tym watek jest o konkretnej imprezie a jak chcesz popisac o innej to albo poszukaj odpowiedniego watku albo zaluz nowy.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikomu nie każe być wszechwiedzącym i masz rację, uczestniczenie w dniu poprzedzającym nic nie kosztuje. Chodzi o to, żebyś najpierw poczytała wątek, a później się wypowiedziała. Impreza o której piszesz w żaden sposób nie jest związana z tą, której dotyczy temat. Jedyna wspólna rzecz w obu przypadkach to Częstochowa. Pielgrzymka, której dotyczy ten temat, ma swój punkt kulminacyjny o godzinie 12:00 podczas mszy na Jasnej Górze, a impreza, o której Ty piszesz, ma mszę o 11:00 na Górce Przeprośnej (jeśli dobrze pamiętam). Resztę różnic znajdziesz, jak poczytasz ten wątek i dotyczący wspomnianej przez Ciebie imprezy. Tylko o to chodzi i nie zostałaś potraktowana z grubej rury;)

Pozdrawiam :biggrin:

Bez komentarza.... chocby dlatego, ze moderator Klaudiusz zafunduje mi banana na tym forum

a ja lubie pisac bo jestem taki witrualny i powolny :rolleyes: :icon_razz:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukam kogoś kto wybiera się już 19 kwietnia w sobotę z okolic Legnicy - Złotoryi, Chojnowa, Bolesławca, Lwówka.

 

 

 

Jeśli ktoś jedzie z okolic proszę o kontakt - chętnie się dołączę.

Pozdrawiam.

 

 

A uwaga dodam, że jadę na kamping - jeśli by to komuś przeszkadzało.

Edytowane przez szwarc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...