Skocz do zawartości

Pielgrzymka motocyklistów na Jasną Górę 2008


bart_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

rok temu też mieli sie zbierac i nie wypaliło , o ile pamięć mnie nie myli to też miałeś jechać , a w 2008 lecisz ?? Pzdr

Powitać, to się Rudy znowu w świętym mieście spotkamy , tym razem żone zabiorę bo ostatnio zrobiła mi aferę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie raczej zjawie na pewno. Juz w tamtym roku był taki plan, ale nie wypalił. Teraz nie ma takiej mozliwości , choćby 20 kwitnia było - 47 i 1.20 cm śniegu. Bire moto na przyczepke i jade :buttrock:

 

pzdr

 

 

To może razem polecimy z Rzeszowa ?? Ze mną pojedzie jescze kumpel na CB 600 Hornet. Tylko "litrem" bedziesz na nas czekał trochę :flesje: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amozecie cos napisac o zeszlorocznej paradzie?

 

Czy bez termometru oleju warto brać w niej udział?

Może być ciężko... i na sprzęgło też trzeba uważac.

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku wyglądało to tak, że prawie wszyscy gromadzili się na/pod Górką Przeprośną (kilka km od Jasnej Góry) i stamtąd ruszała parada w kierunku klasztoru. Olejaki nieźle dostały ...na przyszłym otwarciu chyba daruje sobie tę paradę i od razu pojadę pod klasztor.

 

 

EDIT:

http://img441.imageshack.us/my.php?image=p4150038ik2.jpg

http://img407.imageshack.us/my.php?image=p41500491zl0.jpg

Edytowane przez M4NIEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać, to się Rudy znowu w świętym mieście spotkamy , tym razem żone zabiorę bo ostatnio zrobiła mi aferę

looz , hoo-hoo aferę? Spragniona przejażdżki czy świętości :flesje: ?? Jeśli i w przyszłym roku przyjedziesz tym utwardzonym Gixerem to żoneczce współczuje bo podróżowanie tym przcinakiem chyba do przyjemnych nie należy z perspektywy pasażerki :icon_razz: Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudy chyba sie spotkamy bo jade ze swoim składem :) to juz nie bedzie to spotkanie co na zamczysku w chobieni simsonem tylko konkret cbr 600 f2 :banghead:) bede pisal na bierzaco co i jak z ekipa z rudnej i okolic ale na ok 20 moto mozna liczyc :clap:) pozdrawiam aa i jak beda plakaty to zapodajcie na [email protected] to postaram sie rozprowadzic i naglosnic w muzycznym radiu pozdrawiam :eek:

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać na zdjęciach to parada nie jest za "ciasna". Ja byłem w tym roku na Ogólnopolskim Otwarciu w Warszawie i to dopiero był scisk, nie wszyscy dojechali bo im się sprzęt otował i musieli stanąć na poboczu w dodatku pierwsze kilka kilometrów to gigantyczny korek póżniej jazda z prędkościa 10 km/h i wypadek i znowu pół godziny stania :) masakra.

 

Tu widzę po fotach że było nawet luźno więc powinno się spokojnie przejechać bez ciągłego gotowania sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enZo klócił bym sie co do tej parady na jasnej gorze... słyszalem ze ciągneli sie kilka km jakąś łąka i było tyle kurzu, i jechali tak wolno ze moto sie gotowały nie wspomne ze na miejsce dojechali czarni wkoncu tam bylo 12tys moto...

Edytowane przez Grzester

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu też mieli sie zbierac i nie wypaliło , o ile pamięć mnie nie myli to też miałeś jechać , a w 2008 lecisz ?? Pzdr

 

 

rudy, ty sie z wroclawia nie smiej, bo zobaczysz :D

bedziemy bezlitosni... caly browar wypijemy :P

ups, to nie ta impreza... sorki :)

 

a tak na powaznie - sa juz plakaty w pdf-ie? rozwieszanie czas zaczac!

 

ucio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagotowanie moto i ten kurz mi sie średnio podobają, jeżeli tylko Bemowo będzie w innym terminie to sie stawię w Częstochowie,,,

 

 

 

 

 

 

ps. będzie jechał ktoś/jakaś ekipa z okolic Piotrkowa tryb. Tomaszowa, Bełchatowa?

jeśli tak to proszę o info...

Edytowane przez melvin0789
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...