Skocz do zawartości

Pielgrzymka motocyklistów na Jasną Górę 2008


bart_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taaaa... tyle szatana na JG to jeszcze nie było :P

Ej nie czepiaj się już :)

Żeby to był inny temat to bym Ci napisał słynny tekst Liseny, który można było usłyszeć kilka razy dziennie i nie chodzi w tym momencie o "cooo??" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

ale to oficjalna data??

 

 

 

tak to jest oficjalna data ktora zostala ustalona juz w kwietniu tego roku. temat daje jak zwykle kolo listopada zeby kazdy planujac swoj sezon mogl wziac pod uwage i to, jakze wazne spotkanie.

 

 

no i w niedlugim czasie powinien pojawic sie plakat w wersji PDF informujacy o tym spotkaniu. postaram sie go zamiescic. jesli ktos ma mozliwosc wydrukowania i rozwieszenia w swoim miescie to bylo by swietnie. zawsze to szersza informacja.

Edytowane przez bart_b

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzilem date spotkania u prezesa stowazyszenia i oficjalnie juz wiadomo ze jest to 20 kwietnia 2008 czyli trzecia niedziela kwietnia

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sie tak zastanawiałem nad tą imprezką bo już powoli zaczyna sie we mnie odzywać zimowy głód motocyklowy co w moim przypadku jest b. upierdliwe dla mnie samego jak i obcującego ze mną otoczenia ;) ciekawy tylko jestem czy JG nie pokryje sie ze zjazdem na uczeli, oby nie chociaż 2 weekendy mam prawo zawalić :buttrock: ) Tak wiec coś sie wykombinuje by ten niewierzący, rudy cham zjawił sie w tym wspaniałym miejscu kultu :buttrock: Pzdr.

P.S. Kto z moich okolic sie wybiera ????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja także bym chętnie się wybrał, może któs z radomia się do mnie dołączy-zobaczymy :buttrock:

ciekaw jestem tylko czy na bemowie znowu zrobią otwarcie w tym samym czasie, chociaż nie będę miał już problemu z wyborem :flesje:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...