Skocz do zawartości

Porownanie kilku modeli.


Rekomendowane odpowiedzi

Sek w tym, ze rozpatrujemy tylko nowe motocykle.

Gdybym ja mial pieniadze na VFR to... kupilbym BMW FS800

 

Ok, to troche zmienia postac rzeczy. Ale niekoniecznie ;). Rok temu mialem po prostu identyczny dylemat. Bralem pod uwage dokladnie ta sama czworke nowych modeli (fazer, sv, er-6f, v-strom). No i... skonczylo sie na uzywanej VFR :crossy:. Takze nigdy nie mow nigdy. W moim przypadku z nowych wygralby fazer, o wlos przed SVka (przewazylyby jednak wzgledy turystyczne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to troche zmienia postac rzeczy. Ale niekoniecznie :icon_biggrin:. Rok temu mialem po prostu identyczny dylemat. Bralem pod uwage dokladnie ta sama czworke nowych modeli (fazer, sv, er-6f, v-strom). No i... skonczylo sie na uzywanej VFR :crossy:. Takze nigdy nie mow nigdy. W moim przypadku z nowych wygralby fazer, o wlos przed SVka (przewazylyby jednak wzgledy turystyczne).

Nie mowie "nigdy" ;)

 

Obecnie sklaniam sie w strone Fazera (69 %) Jeszcze chcialbym zobaczyc VStroma (30 %). 1 % zostawiam sobie na Kawe ER 6f bo mi sie strasznie stylistycznie podoba, ale czekam jeszcze na opinie uzytkownikow tego motocykla.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałeś o Kawie KLE650 Versis??... moto ma fajną bryłę... temperamentny silnik, zawiechy na każdą drogę... ochronę przed wiatrem .... przestępną cenę....no i na advriders.com Amerykany sobie chwalą ten motocykl... http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=263542

Edytowane przez cabaniero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałeś o Kawie KLE650 Versis??... moto ma fajną bryłę... temperamentny silnik, (...)

 

a nie ten sam przypadkiem, co w ef6?

 

BTW w gazeciskach na ten miesiąc lecą reklamy małego bandita w zestawie z kuferkami za 27,5kzeta. potraktuj jako ofertę równoległą/ konkurencyjną dla fz6 :smile:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Sek w tym, ze rozpatrujemy tylko nowe motocykle.

 

 

No i jest już jakaś decyzja :crossy:

 

Ja sie zdecydowałem na Kawasaki KLE Versys 650 z powodu ceny.Miałem podobne kryteria : ma być nowy !!!

26900 uważam że jest ok :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem!,

 

weź jeszcze pod rozwagę CBF'a 600, rocznik 2008. Co prawda nie ma jeszcze oficjalnej ceny ale jestem prawie pewien, że będzie to około 27tys. Silnik z CBR600rr, rama aluminiowa, sprzęt generalnie elegancki. Spalanie chyba najmniejsze z wymienianych wyżej dwukołowców. Jeźdzę na codzień cbf 500, zrobiłem sporo kilometrów na cbf 1000 i generalnie mogę polecić tą serię.

 

pozdr. i udanego wyboru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...