Skocz do zawartości

Kurtkę dla żony-szukamy


karlo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się z prośbą szczególnie do płci pięknej :icon_idea: Możecie nam doradzić w jakich kurtkach jeżdzicie, gdzie warto taką kupić, zalety i wady przez Was używanych :icon_rolleyes: Szukam dla żony kurtki, drobniutkiej kobietki (168cm), tylko nie skórzanej i jak stwierdziła, najlepiej czarnej :icon_razz: Kwota jaką możemy na nią przeznaczyć to około 350zł. Moja druga połowa jeździ tylko i wyłącznie jako plecak, jeśli to ma jakieś znaczenie, z góry dzięki za odpowiedzi :icon_razz: :flesje:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poszukać nie łaska..? jest dział amazonek, gdzie panie dyskutują o modzie, były ze 2x tematy o ciuchach dla kobiet - w jednym sam pisałem :/

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, nawet nie wiedziałem że jest takie subforum, wyszukiwarka mi go nie znalazła :icon_razz: szukamy konkretnych opinii na konkretne modele kurtek, a do tej pory amazonki opisały swoje ciuchy dosyć ogólnie, więc jeśli komuś będzie chciało się odpisać będziemy bardzo wdzięczni :icon_rolleyes:

były ze 2x tematy o ciuchach dla kobiet - w jednym sam pisałem :/

każdy ma jakieś swoje odchyły :icon_idea:

Edytowane przez karlo

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, nawet nie wiedziałem że jest takie subforum, wyszukiwarka mi go nie znalazła :evil: szukamy konkretnych opinii na konkretne modele kurtek, a do tej pory amazonki opisały swoje ciuchy dosyć ogólnie, więc jeśli komuś będzie chciało się odpisać będziemy bardzo wdzięczni :D

 

każdy ma jakieś swoje odchyły ;)

 

 

Hej !

 

A ja będe ta dobra i odpisze ;)

 

Myślę ,ze w Louis`ie coś znajdziecie, możesz sprawdzic na stronce moto-akcesoria lub na bezpośredniej Louis`a. Z wyborem raczej nie bedzie problemu. Tylko co do kwoty, to wydaje mi się ,że powinniście coś kupic chociaż... Bardzo fajne ciuchy(moim) zdaniem robi Funt&Co, szyja na miarę (druga połowa śmiga w kurtałce) i ceny są rownież przystępne. Jeżeli chodzi o plecakowanie , to powinieneś rownież dobrze ją "wyposarzyć" , kórtka najlepiej z wpiętym żłówiem , lub żłówik osobno :P

Ciuchy najlepiej kupować "na żywo" , czasami można sie rozczarować ( z doświadczenia wiem).

 

Polecam, choć ceny wyższe od tej jaką podałeś i model jest równiez damski :wink: :

 

http://www.louis.de/_1089aa9c1fa6fa9a8f03f...artnr_gr=205230

 

http://www.louis.de/_1089aa9c1fa6fa9a8f03f...artnr_gr=205695

 

a tu coś w przedziale cenowym bardziej przystępnym :

 

http://www.louis.de/_1089aa9c1fa6fa9a8f03f...artnr_gr=205900

 

pozdrawiam.

 

jane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon się w sumie kończy. Nie lepiej odłożyć jeszcze trochę kasy do wiosny i wtedy kupić coś konkretniejszego? Do 350 zeta wybór będzie raczej ograniczony.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za podpowiedzi, poczekamy jeszcze troszkę na "promocje świąteczne" i zdecydowaliśmy się jak narazie na firmę Modeka :)

p.s jeszua wybacz błąd młodego forumowego nowicjusza ;)

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...