Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Znajomy ma do sprzedania DRZ 400 w naprawdę świetnym stanie.

 

http://www.allegro.pl/item992019496_suzuki...nie_crf_wr.html

 

Oglądałem, jeździłem - rewelacja. Naprawdę trudno o tego typu motocykl w takim stanie.

Dla mnie duuuużo za mocny, no i kasy brak, ale jeśli ktoś szuka sprzęta bez ryzyka, to polecam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów,po zimowym przeglądzie zauważyłem że kończy mi się linka gazu,cena org.w salonie jest dość wysoka więc prosił bym o jakiś namiar na sklep z zamiennikami a może udało by się dopasować od innego modelu? DRZ 400S Ktoś wcześniej pytał jak wyjąć ośkę wachacza? Ja też próbowałem ją wybić przekładając gwintowany pręt przez tą ośkę odpowiednia tulejka z prawej strony i napięcie nakrętką na tym pręcie,no a zlewej napier..... młotem kilka uderzeń i napinanie wyszła ta ośka z 5cm i dalej ani rusz. Bałem się za mocno żeby nie rozwalić obudowy silnika więc przestałem i złożyłem z powrotem,ale jak już będę musiał to pewnie trzeba będzie położyć moto na prawej stronie na odpowiedniej rurze i napierniczać młotem,czy macie jeszcze inne sposoby???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro i motoxie widziałem. Na ebaju też są

Na allegro aktualnie nic nie ma. Na motox jest tylko jedna => http://www.sklep.motox.com.pl/product_info...roducts_id=3520

Na ebay`u też kiepsko, ale jeszcze szukam.

Może pasuje od RM, RMZ albo KLX400, wie ktoś?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też tak chciałem ale bałem się że jeśli ta ośka zkorodowała, a ja ją będe przebijał to mi silnik rozwali bo zkorodowana ośka będzie grubsza.Prosił bym o jakieś namiary na linkę!

U OLKA masz linki po niecałe 100zł bynajmniej do E, jeśli już rozbieracie w S-kach wahacz to kalamitki radził bym założyć , tak jak to ma miejsce w E , po jednej na stronę , koszt dwóch kalamitek łamanych to max. 25 zł i kilka minut pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U OLKA masz linki po niecałe 100zł bynajmniej do E, jeśli już rozbieracie w S-kach wahacz to kalamitki radził bym założyć , tak jak to ma miejsce w E , po jednej na stronę , koszt dwóch kalamitek łamanych to max. 25 zł i kilka minut pracy.

 

gdzie takie coś kupić?

ja to będę musiał chyba 2 raz rozebrać bo ku*wa WSZYSTKO nowe, złożone na 1000% DOBRZE a luz nadal jest :banghead: :banghead: :banghead:

I jak załozc do tego wachacza, przeciez oryginalnie tam nie ma, to będzie trza wiercić? :O

Edytowane przez lionix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie takie coś kupić?

ja to będę musiał chyba 2 raz rozebrać bo ku*wa WSZYSTKO nowe, złożone na 1000% DOBRZE a luz nadal jest :banghead: :banghead: :banghead:

I jak załozc do tego wachacza, przeciez oryginalnie tam nie ma, to będzie trza wiercić? :O

 

Może masz luz na tulejkach? Twoja drz jest jakimś niesamowitym egzemplarzem, z kosmosu chyba hehe :icon_mrgreen: . Gdzie ją kupiłeś?

 

@davopl:nie umiem ich wygooglać, masz jakiś link do ich strony? Tylko pewnie im trzeba cały wzór wysłać a ja się na grafice nie znam ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie takie coś kupić?

w sklepie motoryzacyjnym ? :)

 

ja to będę musiał chyba 2 raz rozebrać bo ku*wa WSZYSTKO nowe, złożone na 1000% DOBRZE a luz nadal jest :banghead: :banghead: :banghead:

jak czytam twoje przygody to mysle ze powinienes zainwestowac w mechanika :)

 

I jak załozc do tego wachacza, przeciez oryginalnie tam nie ma, to będzie trza wiercić? :O

nooooooo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sklepie motoryzacyjnym ? :)

jak czytam twoje przygody to mysle ze powinienes zainwestowac w mechanika :)

nooooooo :)

 

Ta

Raz oddałem do mechanika (motocyklowego) to musiałem po nim poprawiać :buttrock: :buttrock:

 

Może masz luz na tulejkach? Twoja drz jest jakimś niesamowitym egzemplarzem, z kosmosu chyba hehe :icon_mrgreen: . Gdzie ją kupiłeś?

 

 

Na allegro :D

Już jest wszystko OK, teraz tylko dopracowuję jakieś głupie szczególiki,typu prękościomierz, nie spełanijąca swego zadania odma (już zrobione). Pozostało rozebranie rozrusznika no i ten wahacz mnie rozwala :biggrin: Tulejki ciasno wchodziły.... (w łożyska, a mogłem zrobić ślizgowe :banghead: )

A niby ALLBALLS, kompletny zestawa naprawczy....ta

Edytowane przez lionix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Linek nie mam niestety w tej chwili,

 

nalepki są tu,

 

http://www.blitzmoto.pl/

 

 

a tutaj,

 

http://www.offroad-squad.pl/ekipa/

 

ostatnio moto ma własnie okleiny robione przez nich pod zamówienie.

 

Pozdro.

Edytowane przez davopl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...