Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kiedyś,jeszcze przed kx i exc mialem w sendzie tak, że jeden odbijał, drugi nie i tak było prawidłowo. Jak jest w drz? może trzeba jego jakoś odpowietrzyć? bo ugina sie pod wciśnięciem ręką, a nie sprawdzałem jak było przedtem. olej wlałem 10w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim . Pytanie mam , dorabiał ktos ten manualny napinacz ? - bo mi sie zdaje ze kiedys cos na stronie widzialem. A moze ma ktos to ustrojstwo do sprzedania ?

 

Ja dorabiałem w październiku. Wyszło coś takiego http://bikepics.com/pictures/1444669/ kosztowało mnie to jakieś grosze (20-30zł już w tej chwili nie pamiętam). Średnio rozgarnięty tokarz zrobi Ci coś takiego w pół godziny.

Co do działania, to zamontowałem, wyregulowałem i zapomniałem. Niedawno kontrolowałem napięcie i nie wymagał regulacji/podciągnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dorabiałem w październiku. Wyszło coś takiego http://bikepics.com/pictures/1444669/ kosztowało mnie to jakieś grosze (20-30zł już w tej chwili nie pamiętam). Średnio rozgarnięty tokarz zrobi Ci coś takiego w pół godziny.

Co do działania, to zamontowałem, wyregulowałem i zapomniałem. Niedawno kontrolowałem napięcie i nie wymagał regulacji/podciągnięcia.

Jak by tu taki był ( Irlandia) to by dało rade ale niestety nie ma bo to male miasteczko wiec musze kupic . Ale dzieki za odpowiedz i pozdrowienia .

 

 

 

Mogę zrobić dla chętnych MCCT czyli manualny napinacz. Koszt 150 pln , nie mega tanio, ale będzie zrobiony dobrze i szybko.

 

Gwarantuję prawidłowe działanie i spasowanie, bo najpierw przetestowałem na swoim DRZecie.

 

OK to ja bym był zainteresowany. Prosze o kontakt na GG.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK to ja bym był zainteresowany. Prosze o kontakt na GG.

 

:cool: No fajnie, ale to przecież jesli Ty czegoś potrzebujesz, to Ty sie do mnie odzywasz :-) Jest moje GG, mejl, wszystko.

 

To tak jakbym ja dzwonił na pizze i mówił im, żeby do mnie zadzwonili, bo chcę zamówić jedzenie :-)

 

Fajne by to było , ale po co komplikować.

 

Dobra, żeby nie gadać bez sensu. W najbliższym czasie podjadę do tokarza i zamówie. Będę Ciebi na bieżąco informał, o ile się do mnie odezwiesz !

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o zestawieniu opon (kostek) do suzi MITAS C-11 przód z c-02 na tyle, będzie duża różnica w parametrach ? Powiedzmy że w tej chwili nie mam możliwości zakupu innego modelu tych opon, a cena bardzo przystępna, brać czy czekać na lepsze zestawienie ????

 

http://www.sklep.motox.com.pl/images/Kateg..._aplikacja.jpeg

 

aha, a jeśli chodzi o rozmiar to taki jak zaleca producent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj tu

 

opinia z innego forum:

C-02 + C-05 to najbardziej dlugowieczna kostka z Mitasa ale im bardziej

miekko tym gorzej trzyma a w blocie dosc szybko sie zakleja i dlugo

oczyszcza. Co do jej wyrywania to nawet majac 520 trzeba by sie baaardzo

postarac. Obecnie katuje chyba 3 zestaw C-10+ C-11 i nie mam zastrzezen

oprocz tego ze w sezonie 2 komplety leca lekka raczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie mam 140 a oponki kupuje prawie nowki na gieldach za max 50 zl obojetnie jakie u mnie lekka reka schodza 4 oponki tylnie gdzie tylko po asfalcie smigaja jak trzeba dojechac do terenu (mam calkiem blisko) no i oczywiscie bardzo lagodnie obhodze sie z gazem

 

dalej mnie meczy jednak pytanie czy w waszych sprzetach dzwignia zmiany biegow tez sie wsuwa i wysuwa

oprucz tego jeszcze lata troche w gore i w dul

Edytowane przez yogy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy byl by ktos chetny na akcesoryjny zbiornik do DRZ 400 S?

 

http://www.clarkemfg.com/cgi-bin/miva?Merc...ory_Code=suzuki

 

http://www.bikepics.com/pictures/1493924/

Edytowane przez paf

bannerfor.jpg

EXC 250 2ttttttt

EXC 400 R jak Rules,

DRZ 400 ADV oddana w dobre rece,

Romet 700 Pegaz - dzieciństwo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierując się moimi wymaganiami i tym co jest napisane na tej stronce to najlepsze zestawienie dla mnie to C-11 przód i C-12 tył i tak chyba zrobie :)

Dzięki za pomoc !

pozdro

 

Kierując się moimi wymaganiami i tym co jest napisane na tej stronce to najlepsze zestawienie dla mnie to C-11 przód i C-12 tył i tak chyba zrobie :)

Dzięki za pomoc !

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...