Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Drodzy koledzy mam takie pytanie. Jakie dobre klocki hamulcowe kupić do drz400s ? Niedługo czeka mnie wymiana i zastanawiam się jaka firmę wybrać. Doradzicie?

kumpel ma Galfer'a i jest bardzo zadowolony, ja osobiście sam jeszcze nie wiem jakie mam, bo dopiero co nabyłem bzyka:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry państewu

 

mam dwie sprawy

musze kupic ciezarki do kierownicy, i pytanie na co zwracac uwage? mierzylem otwor i wyszlo jakies 18mm , czy musze kupic o srednicy 18 czy mniej np 17? i jakie znaczenie ma ich masa?

 

durga sprawa, zawory. mam przejechane okolo 10000kmm jeszcze nie sprawdzalem luzu zaworowego, czy powinienem to zrobic juz czy jeszcze nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. klocki bermbo czy nissini to duża kasa dużo podróbek kup DELTA używałem w DRZ-ecie i mam w KTM-emie jest ok

 

2. zawory sprawdzić możesz nic Ci się nie stanie, w sumie DRZ jest żywotna

sprzedam DRZ 400 E po remoncie generalnym

sprzedam części do DRZ-ety i EXC 400 / 520

 

tel 698 672 101

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. klocki bermbo czy nissini to duża kasa dużo podróbek kup DELTA używałem w DRZ-ecie i mam w KTM-emie jest ok

 

Nissin to klocki reguły miękkie które zajebiście wgryzają się w tarcze, ale też szybko lecą. Z Golda też można kupić miękkie klocki i są coś tam tańsze od Nissina czy Ferodo/Brembo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich,

 

Zastanawiam sie nad kupnem akcesoryjnego obniżanego siodla do DRZ-SM.

Pytanie, czy ktos z warszawskich forumowiczow posiada takie siodło i moglby je udostepnic do przymiarki ?

Chciałbym sprawdzic, czy roznica bedzie jakaś znaczaca i czy faktycznie warto inwestować w takie siedzenie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemu ze zjezdzaniem do tylu tylko z "krotkimi nozkami" ;)

Dlatego myslalem, zeby ujac z kanapy ze 3-4 cm wysokosci. Ewentualnie zastosowac gabke, ktora bedzie bardziej elastyczna i bedzie mocniej ugniatala sie pod ciezarem ciala.

Moja seryjna kanapa jest sztywna i twarda jak deska ;P

 

Ale patent, ktory zastosowales tez ciekawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...