Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

generalnie wygląda że ślizga ci sie sprzęgło............a jak wbijesz luz i zatrzymasz koło noga to sie zatrzyma ??

 

 

jak wbijam luz to kolo samo sie zatrzyma

 

nawet na biegu i sprzegle jak zatrzymam to tez sie juz nie kreci, dopiero jak puszczam sprzeglo lub zakrece mocno kolem to kreci mimo wcisnietego sprzegla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie wygląda że ślizga ci sie sprzęgło............a jak wbijesz luz i zatrzymasz koło noga to sie zatrzyma ??

 

A to bardzo ciekawa teoria, bo mi to się wydawało z opisu że jego sprzęgło lekko ciągnie :P

 

A co do problemu, to jeśli moto stoi na kołach i jak staniesz obok, wbijesz bieg i motocykl nie chce jechać oraz możesz bez gimnastyki znaleźć luz to wszystko jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich od niedawna jestem posiadaczem drz400s pytanie moje odnośnie licznika widze na nim tylko prędkość, godzinę, oraz czas od uruchomiania. Nie ma tam przebiegu? niby wszystko wciskałem ale może nieumiejętnie? Może mały instruktarz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie o gaźnik (Mikuni BSR 36) w DRZ S... Czyścilem ostatnio gaźnik ( ciężko go wydostać a wsadzić to juz wogole gimnastyka) wykręciłem śrubke Pilot screw wg serwisówki o 3 obroty. Pojeździlem troche i odkręcilem boczek po stronie filtra powietrza i czuć mocno benzyne z air boxa. Jak sadzicie czy mieszanka jest zbyt bogata?? Drugie pytanie czy jest jeszcze cos do regulacji w gaźniku Mikuni BSR36 (plywak ustawiony wg serwisowki 13mm, pozostale dysze wkrecilem do konca)?? I ostatnie pytanie czy mozna regulować sklad mieszanki nie wyciagajac tego gaznika i nie rozkrecajac go, bo szczerze mowiac to nie widze tam zadnych srubek do krecenia??

 

Czekam na odp.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich od niedawna jestem posiadaczem drz400s pytanie moje odnośnie licznika widze na nim tylko prędkość, godzinę, oraz czas od uruchomiania. Nie ma tam przebiegu? niby wszystko wciskałem ale może nieumiejętnie? Może mały instruktarz?

 

 

raczej nie umiejetnie

post-41276-0-67105500-1302029688_thumb.jpg moj jakis czas temu, w pozycji total masz przebieg, tripA i tripB to do wlasnych odliczań itp, chyba przyciskiem "set" sie ustawia zeby wyswietlal przebieg, ale nie pamietam, instrukcje masz? jak nie http://www.suzuki-moto.pl/index.php?id=instrukcje

 

i tak przy okazji upewnij sie czy masz przebieg w milach czy km, bo umnie sie okazuje ze mam w milach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukszyk wiesz co? dziś wpatrzyłm sie dokładniej w Twoje zdjęcie i spróbowałem sobie przypomnieć jak wygląda mój i wiem! mam tylko pomiar prędkości i wyświetla mi sie prawy górny róg gdzie ty masz clock, nie mam dolnej kreski i wszytskiego co jest pod nią :( dlaczego?

Wiem ze przed sprzedarzą mój licznik był naprawiany bo podobno po umyciu w myjni zgasł. Podobno wystarczyło zlutowanie jakiegoś kabelka - czy to ma wpływ na nie wyświetlanie reszty opcji licznika? czy wystarczy tylko coś wcisnąć.

p.s z tego linku co podałeś nie ma opcji wybrania drz 2003r:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukszyk wiesz co? dziś wpatrzyłm sie dokładniej w Twoje zdjęcie i spróbowałem sobie przypomnieć jak wygląda mój i wiem! mam tylko pomiar prędkości i wyświetla mi sie prawy górny róg gdzie ty masz clock, nie mam dolnej kreski i wszytskiego co jest pod nią :( dlaczego?

Wiem ze przed sprzedarzą mój licznik był naprawiany bo podobno po umyciu w myjni zgasł. Podobno wystarczyło zlutowanie jakiegoś kabelka - czy to ma wpływ na nie wyświetlanie reszty opcji licznika? czy wystarczy tylko coś wcisnąć.

p.s z tego linku co podałeś nie ma opcji wybrania drz 2003r:(

 

DRZ jest pod 2004 rokiem w tym linku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlamalem klamke od hamulca i zgubula sie ta mala sprezynka od odbijania klamki - macie jakis pomysl skad ja zdobyc ? Do nowych klamek nie daja, od dlugopisu za gruba, u Olka nie mieli, u mechanika tez nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich, dołączyłem do entuzjastów i posiadaczy DRZ 400.

Mam pytanie na które nie udało mi się odszukać odpowiedzi na forum.

Co to jest za wersja DR-Z400 BE

 

I nie znajdziesz takiego oznakowania DRZ-ty.Wersje dostępne to :Y(lub bez literki),E,S i SM.Jeśli przeszukałeś forum pod kątem informacji o DRZ-cie to różnice pomiędzy tymi wersjami zapewne znasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...