Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na forum,awięc prosze o wyrozumiałość w przypadku jakieś gafy;

a więc do rzeczy jestem posiadaczem drz 400e;niestety miesiąc temu elektronika odmuwiła posłuszeństwa tj.modul zaplonowy;wyczytałem też że przy okazji powinno sie też wymienić regulator;może ktoś wie skąd takie części nabyć w jakieś normalnej cenie,bo te z allegro to jakaś przesada i to jeszcze zamienniki;a o orginałach już niewspomne;będe wdzięczny za pomoc;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na forum,awięc prosze o wyrozumiałość w przypadku jakieś gafy;

a więc do rzeczy jestem posiadaczem drz 400e;niestety miesiąc temu elektronika odmuwiła posłuszeństwa tj.modul zaplonowy;wyczytałem też że przy okazji powinno sie też wymienić regulator;może ktoś wie skąd takie części nabyć w jakieś normalnej cenie,bo te z allegro to jakaś przesada i to jeszcze zamienniki;a o orginałach już niewspomne;będe wdzięczny za pomoc;

 

Marne szanse...

Uderz do naszego kolegi moze cos bedzie mial - ale nie licz ze zejdzie z ceny bo to chodliwy towar.

Modul mozna sprobowac naprawic - ewentualnie kupic tuningowy.

 

Nikt nie mowil ze motocykle to tani sport wiec nie zaczynaj od szlochow ze drogo... :)

Ogolnie cross - enduro jest o wiele drozsze niz normalne, szosowe motocykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra z tym płaczem może przesadziłem,w każdym razie nadal niewiem gdzie to kupić ,naprawić;na allegro nic nieznalazłem poza tym zamiennikiem;

 

http://www.moto.allegro.pl/item842704967_m...ki_klx_400.html

Norbisz ma rację, zapytaj Davo może coś ma używanego, a jak nie pasują Ci używki, o wrzuć w google "sklepy motocyklowe" lub podobne hasło i na pewno znajdziesz coś co Ci podpasuje.

No ale o googlaniu to pewnie słyszałeś :biggrin:

Tak na skróty to zajrzyj do olekmotocykle :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na forum,awięc prosze o wyrozumiałość w przypadku jakieś gafy;

a więc do rzeczy jestem posiadaczem drz 400e;niestety miesiąc temu elektronika odmuwiła posłuszeństwa tj.modul zaplonowy;wyczytałem też że przy okazji powinno sie też wymienić regulator;może ktoś wie skąd takie części nabyć w jakieś normalnej cenie,bo te z allegro to jakaś przesada i to jeszcze zamienniki;a o orginałach już niewspomne;będe wdzięczny za pomoc;

 

 

elo jestes pewny ze to moduł???Jakie ma oznaczenia??MGT..??nie ma po co wymieniac regulatora bo niby po co??ja bynajmniej nie słyszałem zeby wymiana jednego zepsutego elementu wiazała sie koniecznoscia wymiany kolejnego bo i po co??Napisz moze co sie ogolnie dzieje z tym moto???Szkoda ze w czawrtek nie dałes znac o problemie byłem w piątek w Szczecinie.....

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie, takie pytanie. Z tego co wiem różnica między E a S w silniku to między innymi inne wałki, jak mogę sprawdzić czy głowica jest na pewno od wersji E ?

 

Dokladnie to walek wydechowy jest inny - troche wiekszy.

Reszta jest taka sama wiec nie ma innej rady jak zmierzenie suwmiarka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kół do SM.

 

Nasz etatowy dostawca wyzbył się tych co miał...

 

Ewentualnie inne do pasujące do DRZ żeby przerobić go na supermoto :)

 

Pozdrawiam

 

Od CBR 250 by pasowaly ?

Gdzies mialem takie kolka...

 

Nie bedzie co prawda szprych - ale i cena inna :)

 

--

DRZ-ty na sprzedaz....

http://www.allegro.pl/item839929726_suzuki..._e_zadbany.html

http://www.allegro.pl/item847026953_drz_40...po_tuningu.html

Edytowane przez Norbisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kół do SM.

 

Nasz etatowy dostawca wyzbył się tych co miał...

 

Ewentualnie inne do pasujące do DRZ żeby przerobić go na supermoto :)

 

Pozdrawiam

 

 

spozniłes sie 24 h gdyby zamiast maila był telefon w tym terminie....to nawet miałbys dostawe pod drzwi.

 

nooo w koncu w domu :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spozniłes sie 24 h gdyby zamiast maila był telefon w tym terminie....to nawet miałbys dostawe pod drzwi.

 

nooo w koncu w domu :icon_mrgreen:

 

eh eh eh... ja mu mówiłem, żeby brał jak są...

 

Może się coś przez zimę znajdzie.

 

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...