Skocz do zawartości

WOŚP 2008


Florek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Imprezka po WOŚP -owa, jeśli możecie przekażcie zaproszenie Garbusiarzom : 02.02.2008, godzina 21, adres ul.Lachmana 5, Tattoo Bar. obecność mile widziana. motocykle zostawiamy w domu bo nie mamy się tu spotykać dla przyjemności!!! Obowiązkowo zabierzcie kask ,gogle, rękawice, lub inny gadżet motocyklowy(chociaż prawo jazdy kategorii "A") , my za okazaniem tegoż to gadżetu wręczymy każdemu motocykliście PIWKO. Nie martwcie się piwa nie zabraknie. postaramy się zrobić dobrą imprezę. Może to być równocześnie impreza po EXP -owa :banghead: czyli dwa w jednym. Zapraszamy

Edytowane przez Joanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, nie żebym się czepiał ale o co chodzi?

Mi się wydawało, że miało być 1.02 w 2oo ?

Dlaczego spotkanie nie jest dla przyjemności ?

Prawo jazdy kat A występuje oddzielnie?

Tato bar to ma coś wspólnego z ojcostwem?

A przywitać się na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam już wszystko naprawiam. Witam wszystkich; imprezka jest 01.02 w 2oo - wg info na forum więcej informacji w tym temacie nie mam, a 02.02 w Tattoo; prawo jazdy kat. A jest jedną z możliwości udowodnienia zamiłowania do moto, rodzaj ekspresji jest dowolny; spotykamy się min. dla spożycia % dlatego pojazdy należy zostawić w domu jak ktoś chce dla przyjemności też można :icon_mrgreen: ; Tattoo nie ma nic wspólnego z ojcostwem a ma z tatuażami, motocyklami i muzyką z gatunku szeroko pojętego rocka ; ufff to chyba wszystko. Chyba, że jeszcze są jakieś pytania ? :icon_big

Edytowane przez Joanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaległe fotki z WOŚP

 

http://picasaweb.google.com/marcinlow/WOP?...key=bngXPsRAbDI

 

co do imprezki 01.02 w piątek to się pojawię, ale prawdopodobnie na 2oo bo w czwartek mam imprezkę, a co za dużo to nie zdrowo :biggrin: w piątek wcześnie wstać trzeba

Edytowane przez Marcin SF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaległe fotki z WOŚP

 

http://picasaweb.google.com/marcinlow/2008...key=3QWsDsePCek

 

co do imprezki 01.02 w piątek to się pojawię, ale prawdopodobnie na 2oo bo w czwartek mam imprezkę, a co za dużo to nie zdrowo ;) w piątek wcześnie wstać trzeba

Ty!!! Oszołomie ........................ ja tu fotek z WOŚP nie widze :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...