Skocz do zawartości

WOŚP 2008


Florek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zebraliśmy łącznie 2600,30zł (to jest jakieś 6,5 raza więcej niż rok temu :-)

Ok 850 zł od samych paradowiczów.

Jest pomysł, żeby się spotkać później z garbusiarzami (jak coś dokładniej ustalimy to dam znać)

Florek

Bardzo chetnie przepijemy te zebrane pieniazki :cool: (joke of course)

 

Starczy tego, za rok oczywiście zupełnie inaczej się zorganizujemy (o ile chcecie z nami działać).

Generalnie jak nie zorganizujecie imprezy powośpowo-integracyjnej, to zorganizujemy ją my, wtedy sobie popitolimy co tam trzeba, i oficjalnie obiecaną flachę dostaniecie ;)

Reasumując było super, teraz potrzebna konstruktywna krytyka, żeby za rok było jeszcze bardziej super;) Bo błędy były i z naszej strony.

Dzieki wielkie za przygarniecie nas do Waszej akcji. Oczywiscie mysle, ze zadzialamy razem

w przyszlym roku po moze scislejszym uzgodnieniu regul: "kto, co i gdzie?" :)

Tylko jedna flaszka?? ;)

 

Piękne dzięki za to co moje szanowne oczęta zobaczyły! Szacuneczek ect.... :clap: Na paradę nie zdążyłam, ponieważ odsypiałam łódzki Babozlot :biggrin: Jednakże akcja wraz z Garbuskami naprawdę robiła wrażenie.

Hej Aga... milo bylo Cieie znow spotkac :*

 

Na przyszlosc moze dobrze byloby ustalic, jak jedziemy (nie trase, tylko sposob, np. garbiarnia srodkiem, moto po obu stornach - tak jak przez chwile na Marszalkowskiej).

Na przyszlosc poza ustaleniamy kto w ktorym miejscu kolumny jedzie to nalezy ustalic

sierzantow i chorazych parady, ktorzy wlasnie beda zamykac skrzyzowania na trasie parady.

Wtedy gruba przejedzie gladko mimo czerwonych swiatel. A Policja tylko bedzie nas ubezpieczac jak

i sankcjonowac prawnie nasze dzialania.

 

 

Generalnie bardzo dziekuje za super spedzonych pare godzin...

mielismy okazje nie tylko spotkac sie i polatac w styczniu ale i zrobic cos dobrego dla dzieciakow.

Oby czesciej!

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) no i pogoda super! (kto zamawial? i u kogo? :buttrock: )

 

 

A to ja! ja!

Choć i tak nie do końca zostałam wysłuchana, bo u mnie lód nie zdążył się rozpuścić. :D

Mimo szczerych chęci (choć Florek inną wersję znał...) nie udało mi się dojechać nawet do bramy. :)

Ale tak to jest jak się pod lasem mieszka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sie zgadza. I tytuł i autor, tylko zamiast filmu zapierniczają wkółko białe kropeczki tak, jakby się ładował i nie mógł załadować. Aktualnie jestem podpięty pod DSL-a 2Mb, więc nie mam problemów z przepustowością. Może faktycznie zbyt dużo ssaczy na raz i serwer nie puszcza. Próbuję co jakiś czas od rana i cały czas to samo :buttrock: Może wreszcie wceluję :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...