Skocz do zawartości

Temat dla posiadaczy BMW


MotoTroll
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Ostatnimi czasy stałem się posiadaczem motocykla BMW no i zacząłem drążenie tematów z nim związanych.

Interesuje mnie diagnostyka tego motocykla!

Ceny w Polsce z kosmosu serwisów mało a wiec dlaczego nie zrobić tego samemu.

Znalazłem stronne z urządzonkiem do diagnostyki motocykli BMW.

http://www.hexcode.co.za/

Może ktoś z Was spotkał sie z tym urządzeniem lub tez ma jakieś info. na jego temat?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sie upewnic ze to działa!!Na podlasiu z serwisem BMW jest MALY kłopot!Zeby podpiąc sie do kompa trzeba jechac do wawy albo i jeszcze dalej a koszty wiadomo jakie. to cudo kosztuje 50% kosztów całkowitych podłączenia do kompa wiec dlaczeg by tego nie kupic!!

Na anglojezycznych stronach duzo ludzi o tym pisze a w Polsce nikt nie pisze i nie chce (powoli zaczynam rozumiec dlaczego)

Pisałem o tym na stronie urzytkowników BMW i post został usuniety .................. dlaczego??

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

 

Oby ten tez nie został wywalony :buttrock:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu u Smorawinskiego podlaczenie pod kompa czyli tzw. TEST GT1 kosztuje 200zl!!! Rozboj w bialy dzien. Tylko ze znowu nie robi sie tego az tak czesto. Ja zdecydowalem sie tylko raz po zakupie. Mam nadzieje ze bedzie bezawaryjnie i nie bede musial z tej uslugi korzystac.

 

TOURATECH tez robi cos takiego:

 

http://holan.pl/pl/product/1/9/1441/tester...o_motocykli_BMW

 

http://www.touratech.com/shops/001/product...3d0b487095221c0

 

...tylko ze kosztuje znacznie wiecej...

Edytowane przez Mutomb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tyle zaplaciles za test dlatego ze tam kupiles motocykl, ja pytalem o diagnostyke to uslyszalem przeszlo 500zl:P. Stala cena dla bmki. W irlandii podobnie 150 euro. Nie polecam motoru marki bmw wlasnie ze wzgledu na polityke tej firmy. W przypadku jakiejkolwiek awarii laczenie z komputerem i ... nic 500 biedniejszy i wiesz lub nie wiesz co jest tak naprawde nie tak w Twoim motocyklu. Po za tym z czesciami do tej marki tez jest krucho, przerabialem to, mialem ten sam model 650ki co Ty - singiel w ktorym kazda srubka sie rozkrecala od wibracji nie wspominajac o innych wadach i usterkach...

 

jesli dziala to kupuj przy okazji zarobisz na serwisie maszyn kolegow;)

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tyle zaplaciles za test dlatego ze tam kupiles motocykl, ja pytalem o diagnostyke to uslyszalem przeszlo 500zl:P. Stala cena dla bmki. W irlandii podobnie 150 euro. Nie polecam motoru marki bmw wlasnie ze wzgledu na polityke tej firmy. W przypadku jakiejkolwiek awarii laczenie z komputerem i ... nic 500 biedniejszy i wiesz lub nie wiesz co jest tak naprawde nie tak w Twoim motocyklu. Po za tym z czesciami do tej marki tez jest krucho, przerabialem to, mialem ten sam model 650ki co Ty - singiel w ktorym kazda srubka sie rozkrecala od wibracji nie wspominajac o innych wadach i usterkach...

 

jesli dziala to kupuj przy okazji zarobisz na serwisie maszyn kolegow;)

Nie wiem skad masz te informacje ale nie sa prawdziwe. Swoj motocykl kupilem bezposrednio od poprzedniego uzytkownika. Cena podpiecia pod kompa dla BMW F650GS Dakar to 200zl + VAT (Smorawinski - maj 2007). Dla mnie nikt nie robil zadnych wyjatkow. Cena ustawienia zaworow to juz masakra bo przeszlo jakies 500zl i nikt przed wykonaniem tej standardowej uslugi nie jest w stanie jej z gory wycenic :biggrin: Nawet gdzies na ktorejs stronce dilera czy w gazecie motocyklowej widzialem ze BMW robilo zimowa promocje testu z podlaczeniem do komputera za 150zl. Dla mnie to i tak wysoka cena. Nie wiem, moze dla bokserow cena jest inna...

 

Mam Dakara dopiero rok i zrobilem okolo 10tys. Bylem m. in. w Rumunii. Zadna srubka mi sie nie odkrecila. Nic nie urwalo. Awarii jako takich tez nie zanotowalem. Podpinac pod kompa tez co kilka tys km go nie musialem. Moze jestem farciarzem? Czesci mozna prawie wszystkie dostac. Fiszki sa ogolnodostepne. Ceny bardzo rozne. Jak to u Niemcow. Niektore czesci zadziwiajaco tanie a inne duperele cholernie drogie. Nie ma reguly. Czas oczekiwania do 2 tygodni. Wszystkie pierdoly zamawiam siedzac przed kompem.

 

Co do polityki firmy absolutnie sie zgadzam. Z takimi cenami to wielu klientow nie znajda... Bylem raz, dziekuje. Kolejny raz sie pojawie tylko jesli naprawde bede musial i nie znajde pomocy gdze indziej.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...