Skocz do zawartości

Filmy - pokazy, stunt, wypadki


Rekomendowane odpowiedzi

Stary, zaspamowałeś tym filmem już 3 tematy, a ni to sport, ni to stunt, ni to technika. Nasuwa mi się tylko: "WTF?"

robie to dla siebie , nie moja r1 nie moje cargo za to film moj ,poprostu robie taki film pierwszy rqz i bylem ciekaw opini ludzi jezdzacych ,

z takimi jak twoja rowniez,

 

LANSSSSSSSSSSSSssss... jest cargo, jest R1, jest lans. Nikt nikomu nie broni tworzyć takie produkcje, ale trochę umiaru :D

Powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostanio dosc glosno bylo w newsach angielskich o naszym koledze:

 

 

http://news.sky.com/...aught-on-camera

 

Dostal bana na 12 miesiecy,200 godzin prac spolecznych i obowiazek powtorzenia kursu na wszystkie kategorie prawa jazdy, ale z tego co sie orientuje, to jest to jakis jednodniowy kurs i egzamin.

Edytowane przez g.zielin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostanio dosc glosno bylo w newsach angielskich o naszym koledze:

 

 

http://news.sky.com/...aught-on-camera

 

Dostal bana na 12 miesiecy,200 godzin prac spolecznych i obowiazek powtorzenia kursu na wszystkie kategorie prawa jazdy, ale z tego co sie orientuje, to jest to jakis jednodniowy kurs i egzamin.

 

Obywatel wisniewski ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, czy mugłby jakiś doświadczony motocyklista przeanalizować upadek 2 motocyklisty, co on odwalił ze go zaczelo tak majtać? Panika?

Za mocno przycisnał tylny hamulec, co doprowadziło do zablokowania się tylnego koła. Oczywiście na filmiku widać, że wjechał też na płyny, które rozlały się z pierwszego motocykla. To z pewnością także przyczyniło się do szybszego powstania poślizgu. Głównym powodem jest jednak nieczułe obchodzenie się z tylnym hamulcem - prawdopodobnie widząc, jak jego kumpel rozpierdziela się przed nim, zestresował się i za mocno przycisnłą hantel. Tak naprawdę jedynie trudne chwile ukazują nam, jak zachowamy się w takich sytuacjach. Ja juz tego doświadczyłem. Gdy widzisz przed sobą zagrożenie, gdy wiesz, że zaraz możesz w coś przyper... wtedy wszystkie Twoje mięścnie sztywnieją - to normalne, tak działa ciało człowieka.

Podejrzewam, że gościu wpadł w lekką panikę, zesztywniał i... resztę widać na filmiku. Jedyne co może uratować przed takimi sytuacjami, to częsta jazda i ćwiczenie różnych scenariuszy - awaryne hamowanie itp. Jeśli nie ćwiczysz awarynjego hamowania, czy awaryjnego omijania przeszkód, to masz bardzo dużą szanse na to, że w razie krytycznej sytuacji zrobisz bobka na kanapie i wyłożysz się na glebie.

Edytowane przez _Xp_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyslalem sie ze tak ze przez tylny hamulec tak go zaczelo zucac, jestem laikiem to byl moj pierwszy sezon w tym roku i tez mialem podobna sytuacje z tylnym chamulcem jak go przycisnolem za mocno to kolo tylne mi sie tak samo zachowywalo ale szybko odpuscilem i sie sytuacja uspokoiła naszczescie bez zadnego bum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.liveleak....=485_1349309604

 

 

http://www.liveleak.com/view?i=35e_1349080945

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyslalem sie ze tak ze przez tylny hamulec tak go zaczelo zucac, jestem laikiem to byl moj pierwszy sezon w tym roku i tez mialem podobna sytuacje z tylnym chamulcem jak go przycisnolem za mocno to kolo tylne mi sie tak samo zachowywalo ale szybko odpuscilem i sie sytuacja uspokoiła naszczescie bez zadnego bum.

Jeśli w swojej kawie masz ABS, to możesz cisnąć do spodu. Co do początków w jeździe na 2oo - nie wstydź się tego, że zaczynasz, każdy tak robił. Pytaj się, douczaj, a pożyjesz długo. I bądź ostrożny. Ja już samemu nie mam słów do motocyklistów - coraz częsciej sami sie rozpier...ją na drzewach, obwodnicach, autach i gdzie tylko się da. Większośc pier..li, że muszą myślęć za innych, a nawet za siebie nie potrafią myśleć.

Edytowane przez _Xp_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam wersje z 2007 bez ABS-u.

 

 

_Xp_ Swiete słowa. Ja zaczynam na spokojnie na razie choc juz jakies doswiadczenia z tego sezonu zebrałem. Zawsze marzyłem o h hornet 600 ale po przejzadzce na er6n zrozumialem szybko ze ten motor długo mi jeszcze potowarzyszy zanim przesiade sie kiedys na horneta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...