Skocz do zawartości

Gdzie na piwo lub sprite


MYCIOR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a wogole o so chodzi??

Jak poszedłęm do WC i wrociłem to gdzies sie towarzystwo rozpłyneło, no ale udało misie spotkać cześc na zawnątrz , noi tym sposobem dotarłem do domu :icon_twisted:

 

 

ps

Ta opcja z piwem w kolejarza jest niezła, tylko to sie źle kończy bo był moment, ze kazdy przed sobą miał po 2 browary i kazdy gonił następnego,a teraz sie czuje jakby mnie słoń nadepnąl.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wogole o so chodzi??

Jak poszedłęm do WC i wrociłem to gdzies sie towarzystwo rozpłyneło, no ale udało misie spotkać cześc na zawnątrz , noi tym sposobem dotarłem do domu :)

ps

Ta opcja z piwem w kolejarza jest niezła, tylko to sie źle kończy bo był moment, ze kazdy przed sobą miał po 2 browary i kazdy gonił następnego,a teraz sie czuje jakby mnie słoń nadepnąl.

pzdr

 

O kó....., ładnie daliśmy w palnik, nie pamiętam jakoś za bardzo kto wychodził i jak :icon_eek:

 

Ale dziś mam niezła abrakadabrę czachy :biggrin:

 

Nie wiem kto w tym kraju wymyslił piwo po 2,90 w poniedziałki w Carpe Diem? I jak tu się nie naj*bać w tej cenie ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh no i po telefonie :/ Daniel tez zgubił ...

podejrzewam ze mi ochrona zawaliła

podejrzewam ze to calkiem mozliwe bo ja mielem z nimi spiecie juz jak mlodego odprowadzalem a potem przy wyjsciu jeszcze jakis typ do nas fuczal. lokal fajny piwko tanie ale tych typów z bramki mogliby zmienic :/

 

do zobaczenia dzis o 21 :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo było mocno :crossy: :)

 

ale dziś w pracy :smile: masakra ...

 

mi na szczęście nic nie zginęło :biggrin:

 

PS. Wie ktoś może o której (w przybliżeniu) wyszedłem ? :biggrin: tak sobie próbuje wykombinować o której wróciłem na mieszkanie :biggrin:

 

Do następnego :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, dobra :rolleyes: :bigrazz:

 

chodzi mi o to czy jak wyszedlem z carpe diem to już nie miałem telefonu, tzn czy zgubiłem albo ukradli mi tam w knajpie. wie ktoś ?? :biggrin:

 

 

No ja nie pamiętam czy miałes i kiedy, u mnie też nie spałeś :bigrazz: więc ze spania już odpadli Ja i Mycior :icon_mrgreen:

 

 

Sadził sie do mnie i Myciora jakiś typ w WC :banghead: Ale nasz mistrz kazał nam unikać niepotrzbnych walek :icon_mrgreen: więc może jakiś kuta... obczaił że zostaliście mocno na fazie i skrobneli wam telefony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czyli pewnie u Meander'a ... ??

 

U Meander'a raczej nie bo on poszedł pierwszy a poza tym mieszka gdzies chyba na Krakowskiej południe.

 

Ale wyszły cyrki z tego :icon_biggrin: moze ten tel dalej lezy u tego kolesia.

 

Wazne ze impraz sie udała :icon_twisted:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Meander'a raczej nie :icon_razz:

 

pzdr

 

Bohun

Niestety nie zmieściłbys sie, bo ja sam mam problemy.

Dwie kobiety w łóżku zajmują prawie całą jego powierzchnię, a i ja czasem głowę przytulę.

A do tego jeszcze TY!!!!

Brrrrrr!!!!!

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...