Skocz do zawartości

Gdzie na piwo lub sprite


MYCIOR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadełm na taki pomysł ze mozna by obrać jakiś punkt spotkań.Tzn chodzi mi o jakiś lokal gdzie mozna by np wpadać w jakiś tam ustalony dzień na jakies "małe" piweczko w gronie motocyklistów.No tak zeby spełnić te trzy warunki : Wino , Kobiety, Śpiew :icon_mrgreen:

Kiedyś tak ze 4 lata temu słyszałem o barze Dzida w Rzeszowie, ale nie byłem nigdy.

W moim rodzinnym miescie swego czasu była miejscówka i gromada ktora sie tam zjezdzałą, ale jakoś sie to skończyło.

 

Najlepiej jakby punkt spotkań był w rzeszowie bo to takie centrum podkarpacia jakby,ale jak maci ejakieś sugestie to zapraszam do luznej rozmowy i do podawania propozycji.

 

Mozna rowniez ustalić jakies wspolny punkt w jakim mozna sie spotkać w celu posmigania tu i ówdzie.

 

Zima idzie więc czasu namyslenie duzo.

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł bardzo dobry, fajnie jakby udało się coś wymyśleć. Co do "Dzidy" to chyba za dużo motocyklistów tam nie przebywa, a przynajmnije nie na moto. W lecie często przejeżdżałem koło tego lokalu ale nie zauważyłem motocyklistów.

Oczywiście można to zmienic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł bardzo dobry, fajnie jakby udało się coś wymyśleć. Co do "Dzidy" to chyba za dużo motocyklistów tam nie przebywa, a przynajmnije nie na moto. W lecie często przejeżdżałem koło tego lokalu ale nie zauważyłem motocyklistów.

Oczywiście można to zmienic:)

 

Dzida to dno, tam to juz nic nie ma, oprucz strzechy zbitej z desek. Tak w ogóle ta "dzida" znajduje sie w przed Boguchwała, odludzie totalne. Moim zdaniem szkoda tam tam chodzic na piwo. Jak cos to w Rze mozna sie ugadac gdzies na rynku np w "Carpe Diem" lokal całkiem miły, ramy motocykli wiszą jako ozdoba na sicanach sufitach i pod barem. Stoliki są zrobione z silników V, czyli odlany duzy silnik z plasitku i szklany blad na nim. Maja tam fajne promocje np. w czwartki piwo po3,50zl do 17;00 i takie tam inne rzeczy. Obsługa całkiem miła no i dużooooo lachonów sie tam kręci :cool: Oczywiscie, to był przykład punktu spotkań, moze zna ktoś coś lepszego, to zapraszam do składnia jeszcze innych propozycji. Pzdr! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich. Popieram pomysł. Carpe Diem jest ok tylko problem może być z zaparkowaniem większej ilości moto a w dodatku lepiej by je było widzieć w trakcie spotkania, chyba że wjwdziemy na rynek ale pewnie zaraz się mandaty posypią :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzida jest faktyczne fajnym barem - i polecam ją każdemu (bo fajny klimat tam panuje);

Jeśli ktoś będzie w okolicach Przemyśla, to zapraszam do knajpy "Sokół" w miejscowo sci Żurawica (prowadzi ją gość jeżdżący ruskim boxerem). jest tam fajnie, czysto - ino ostatnio podobno pojawili się tam dresiarze, takze "czaby" bynajmniej nie zwracac na nich uwagi.

Ogólnie jest tam fajnie - jednak mnie osobiscie do gustu bardziej przypadla "Dzida" - i zawsze jak jestem w Rezeszowie wstępujemy tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carpe Diem ok ale nie widac moto i nie ma gdzie zaparkowac a jedyne co mi sie nasuwa na mysl i to blisko to ta restauracja w agorze na rogu z tamad widac caly parking i cala sciana jest przeszklona, co prawda nie ma tam takiego klimatu ale pod wzgledem widokowym nic go nie przebije - siedzimy pijemy KAWE gadamy i patrzymy na sprzety :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

temacik jak najbardziej aktualny , tylko cos ruchy w nim nie ma. Jakos sami abstynęci

Trzeba jakos sie konkretnie organizowac. Ja praktycznie raczje zawsze jestem za :) - no chyba ze łikend - to ciezko.

 

pzdr

 

no to dawaj

kiedy????

trzeba ruszyć towarzystwo

 

meander

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po szkoleniu 16 III tylko ze to bedzie takie mniej alkocholowe bo na moto bedziemy. Mysle ze to bedzie pierwsze co sie uda zordanizowac. Proponuje jakas pizze w domarze na jagiellonskiej kolo misiaczkow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...