Skocz do zawartości

Gdzie na piwo lub sprite


MYCIOR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HaHa no u mnie tez nie spales bo ja sam u siebie nie spalem... Dotarlem nad ranem do domu dopiero..... :icon_mrgreen:

Co tam u Was? Kiedy robicie nastepna impreze :icon_mrgreen: ? Ja juz w Holandii od 10ciu dni. Nawet niezle sie jechalo poza tym ze polowa drogi w deszczu a temp. nie przekraczala 10 st. celsiusza :biggrin: .

Aha co z tymi zdjeciami pod pomnikiem? Mozna je gdzies w necie zobaczyc?

Pozdrawiam!

Do zobaczenia w lipcu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HaHa no u mnie tez nie spales bo ja sam u siebie nie spalem... Dotarlem nad ranem do domu dopiero..... :icon_mrgreen:

Co tam u Was? Kiedy robicie nastepna impreze :icon_mrgreen: ? Ja juz w Holandii od 10ciu dni. Nawet niezle sie jechalo poza tym ze polowa drogi w deszczu a temp. nie przekraczala 10 st. celsiusza :biggrin: .

Aha co z tymi zdjeciami pod pomnikiem? Mozna je gdzies w necie zobaczyc?

Pozdrawiam!

Do zobaczenia w lipcu!

 

 

To nieciekawą miałeś drogę.

 

Tu masz foty http://picasaweb.google.pl/enzosebus/MotoNightTerror1042008.

 

Miłej i lekkiej pracy. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest tez taki lokal Pod Strzecha, przy drodze z Rzeszowa na Lancut. Jest tam bardzo dobre jedzonko przy przystepnych cenach, wystruj jest rowniez spoko i jest gdzie postawic moto. Oczywiscie jest to tylko alternatywa dla sprawdzonej Dzidy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tez taki lokal Pod Strzecha, przy drodze z Rzeszowa na Lancut. Jest tam bardzo dobre jedzonko przy przystepnych cenach, wystruj jest rowniez spoko i jest gdzie postawic moto. Oczywiscie jest to tylko alternatywa dla sprawdzonej Dzidy.

 

 

no musimy zrobić wkońcu małe spodkanie pod strzechą, juz było to poruszane.

 

Może jakaś niedziela, zamaista na mszę to skoczymy pod strzechę :D

 

Ja się nie wypowiem co do przyszłej niedzili bo nic nie jest jeszcze pewne co będe robił.

 

Ale pomysł jak najbardziej godny rozważenia :wink:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...