Skocz do zawartości

PODRÓŻ ANGLIA - POLSKA


seba220
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj taka wyprawa to moje mazenie.

 

Wyprawa toto raczej nie jest. :biggrin:

Nazwalbym inaczej - przejazd do Polski bo juz od Londka wbijasz sie na autostrade i konczysz na granicy z Polska. Potem jeszcze kawalek A4 i koniec trasy :icon_mrgreen:

Moze raczej smignac do Szkocji na motocyklach ??? :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprawa toto raczej nie jest. :icon_mrgreen:

Nazwalbym inaczej - przejazd do Polski bo juz od Londka wbijasz sie na autostrade i konczysz na granicy z Polska. Potem jeszcze kawalek A4 i koniec trasy :)

Moze raczej smignac do Szkocji na motocyklach ??? :)

 

Sa trzy opcje wyjazdu autostradami, poprzez miasta lub laczone tzn miasto - autostrada, moze Paryz odwiedzimy no nie wiem jeszcze. Wszystko do ustalenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz - smigac na autostradach to tez przezycie. niemal nieosiagalne w tym kraju ;p

 

hej!

coz co prawda nie motorkiem ale samochodem mykam podobna trase Tuchow (17km ponizej tarnowa) Redditch (uk) jest tego prawie 2 tys km na kolach do tego jeszcze prom dover-calais (nigdy az tak mi sie nie spieszylo zeby sie an eurotunel pakowac) -generalnie razem z promem czas ruchu z gps to 23 a cala podroz okolo 26h (nie naleze do spiochow jak mam trase do przejechania).Wiec nie wiem czy na moto nie trzeba by pomyslec o podzieleniu tego na 2 dni - wtedy mozna by cos zobaczyc po drodze poza autostradami jadac przez francje-belgie i niemcy (jedrzychowice) do pl platny tylko odcinek a4 w pl!!!!!!!!no i jak zawsze we wspanialej kondycji (ku%$3a)

no i prom platny www.aferry.to booking biletow dobrze to zrobic z wyprzedzeniem jak macie mozliwosc dokladnego wyznaczenia daty wyjazdu juz dzis (ceny beda biedronkowe) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam w przyszlym roku okol czerwca planujemy wyjazd na motocyklach z Londynu do Polski trasa przes Wroclaw Katowice Krakow jezeli jest ktos z okolic zainteresowany wypadem z nami to zapraszam!!! :crossy:

jestem jak najbardziej zainteresowany :)>>>do samego Krakowa a potem do Kielc, mysle intensywnie o takim wypadzie....zastanawialem sie nad wyjazdem z kolega Ruthi7 ,ale on dopiero pod koniec sierpnia i nieco dluzsza trasa :crossy: ...poprosilbym o jakies konkrety, :icon_rolleyes:

pozdr :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...