Skocz do zawartości

Powitalnia Radomska


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No nie tylko cześć i pozdro, ale CZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEŚĆ i POZDROOOOOOOOOOOOOOOO :)

Zimę mamy, a ja myslalam, że przed swiętami wyciągę virago.

:clap: Tak już lepiej :notworthy:

Nitka wiesz, że stawiasz wszystkim żurek :P Taka tradycja :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie tylko cześć i pozdro, ale CZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEŚĆ i POZDROOOOOOOOOOOOOOOO ;)

Zimę mamy, a ja myslalam, że przed swiętami wyciągę virago.

 

No Wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitaj Nitko :D co u Ciebie Anitko :P

uważaj na swoją Virażke bo tutaj jest taka jedna łakoma na niskie siedziska :buttrock: nie mówie kto bo dostane jeszcze jaką patelnią przez łeb :icon_twisted:

Nitka to teraz będziesz dla Penego jak siostra :icon_razz:

 

Co zrobić? ;) Najwyżej wszyscy się potrujemy ;)

 

z tym żurkiem to my już Cię przypilnujemy żeby on był jak trzeba, a jak już koniecznie chcesz żebyśmy sie potruli to postaraj sie żeby to było ze skutkiem natychmiastowym bo później na trasie rozwijamy prędkości światła w pogoni za potrzebą :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźnione :P

 

Hej/witajcie/siemano/cześć jestem Gładzior, Kuba , mam 17 lat , w sumie nie stoi jeszcze w garażu ,ale można powiedzieć ,że śmigam Hondą Shadow 125 :D

 

Na jednośladach 'latam' od 10 roku życia zaczynałem od niemieckiego Zundappa (2 biegowego :D ) ,potem były dwie kosiarki kolejno Honda Bali i Aprilia Sr.

 

Już mnie przez gg jeden z userów 'nawrócił' ,że z taką pojemnością to ja nie mam co w was kompanów szukać ,ale przywitam się ,bo może kiedyś będę miał odpowiednio mocnego motorka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :D

Już mnie przez gg jeden z userów 'nawrócił' ,że z taką pojemnością to ja nie mam co w was kompanów szukać ,ale przywitam się ,bo może kiedyś będę miał odpowiednio mocnego motorka :D

no co Ty, mamy przecież joja :icon_rolleyes:

Edytowane przez karlo

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważaj na swoją Virażke bo tutaj jest taka jedna łakoma na niskie siedziska :biggrin: nie mówie kto bo dostane jeszcze jaką patelnią przez łeb :banghead:

 

Jupik!!! ze ja wczesniej nie widziałam, ze to niby ja?

Wiesz jaki stosunek mam do virago, a patelnia dostaniesz i gips ci nie pomoze :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jupik!!! ze ja wczesniej nie widziałam, ze to niby ja?

Wiesz jaki stosunek mam do virago, a patelnia dostaniesz i gips ci nie pomoze :icon_evil:

 

Ja bardzo przepraszam ale nie wiem o co chodzi :lalag: ja mówiłem o... ja... yyy mówiłem... yyy mówiłem o... :banghead:

no dobra już niech będzie tylko proszę równo tą patelnia z każdej strony :lalag: a gipsior niestety już nie pomoże bo go nie mam :banghead: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...